1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zaawansowany rak drobnokomórkowy- chemioterapia, czy warto ?
bogdusia

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 13516

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-05-15, 16:30   Temat: Zaawansowany rak drobnokomórkowy- chemioterapia, czy warto ?
::rose:: Bardzo Ci współczuję.
  Temat: Zaawansowany rak drobnokomórkowy- chemioterapia, czy warto ?
bogdusia

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 13516

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-05-11, 22:04   Temat: Zaawansowany rak drobnokomórkowy- chemioterapia, czy warto ?
Moim zdaniem słowa nie zawsze są ważne , przytul, trzymaj za rękę, bądź przy niej jeśli nie wiesz co powiedzieć. :tull:
  Temat: Zaawansowany rak drobnokomórkowy- chemioterapia, czy warto ?
bogdusia

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 13516

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-05-08, 21:41   Temat: Zaawansowany rak drobnokomórkowy- chemioterapia, czy warto ?
Agnes03 ja na zaparcia kupiłam mamie parafinę o smaku miętowym - pomagała.
  Temat: Zaawansowany rak drobnokomórkowy- chemioterapia, czy warto ?
bogdusia

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 13516

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-05-08, 17:00   Temat: Zaawansowany rak drobnokomórkowy- chemioterapia, czy warto ?
Agnes003 bardzo Ci współczuję.
Myślami jestem z Tobą.
  Temat: Zaawansowany rak drobnokomórkowy- chemioterapia, czy warto ?
bogdusia

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 13516

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-05-02, 18:44   Temat: Zaawansowany rak drobnokomórkowy- chemioterapia, czy warto ?
Agnes003 wg mnie bardzo dobre posuniecie.
  Temat: Zaawansowany rak drobnokomórkowy- chemioterapia, czy warto ?
bogdusia

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 13516

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-04-29, 08:06   Temat: Zaawansowany rak drobnokomórkowy- chemioterapia, czy warto ?
Cóż Ci mogę powiedzieć. Niedawno ja sama stalam przed takimi dylematami i nie ukrywam że dalej targają mną wątpliwosci. Rak drobnokomórkowy to taki który rozwija się bardzo agresywnie.
Ale skoro lekarze podjeli decyzję o leczeniu warto wykorzystać tą szansę.
Nikt nie jest w stanie przewidzieć jak zareaguje organizm Twojej mamy bo to sprawa indywidualna.
Moja mama z tego co mówiła onkolog dostała chemię słabszą ,przeszla pierwszy cykl chemioterapii bez większych komplikacji ale tak jak pisałam wcześniej wszystko jest sprawą indywidualną.
Jeśli nie podjelibysmy decyzji o leczeniu mogłoby juz mojej mamy nie być z nami , puki co ukradłyśmy Panu Bogu prawie 7 miesięcy i za to jestem wdzięczna.
Wam życzę sily do walki. Bo będzie ciężko.
  Temat: Zaawansowany rak drobnokomórkowy- chemioterapia, czy warto ?
bogdusia

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 13516

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-04-28, 17:56   Temat: Zaawansowany rak drobnokomórkowy- chemioterapia, czy warto ?
Agnes003 zapraszam na mój wątek.
Jeśli chodzi o decyzję leczyć czy nie (mam na myśli chemioterapię) to trudna decyzja, i nikt nie podejmie jej za Twoją mamę, moja też walczy z drobnokomórkowcem guz obecnie ok 7 cm po chemioterapi zmniejszył się nieco, mama otrzymała 4 cykle nie było naświetlań leczenie czysto paliatywne . Ale to ona po rozmowie z lekarzem podjęła decyzję, że chce się leczyć.
Chemioterapia w naszym przypadku przebiegła prawie bez komplikacji, efektem ubocznym była i nadal jest anemia oraz utrata włosów.
Ale nie ukrywam, że chemioterapia jest mocno obciążająca dla organizmu i nie wszyscy przechodzą ją bezproblemowo.
Gdybyś chciała poprostu pogadać zapraszam na priv.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group