1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki z przerzutami do płuc
canoe

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 9223

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-02-08, 13:55   Temat: Rak nerki z przerzutami do płuc
andrzej78 napisał/a:

Jedyny chyba ratunek to mieć kontakt z dobrym onkologiem ,zacząć od początku wizyty prywatne i wtedy jest szansa na przedłużenie życia .
.


Przykro mi Andrzeju.
Jak widać wcześniej czy później rak jasnokomórkowy wygrywa. Kwestia tego typu czy warto w Polsce walczyć o te przedłużanie życia. Jaką mamy jakość tego przedłużenia o parę miesięcy. Ciągłe stresy, nerwy latanie po lekarzach, błaganie, walka o Sutent który może trochę przyhamuje rozwój za to pogorszy standard życia. Tylko kasę zarobią na tym firmy farmaceutyczne. Pytanie - Czy lepiej pół roku w spokoju z rodziną pogodzić się i czekac na to co ma być - czy męczyć się ze służbą zdrowia, być poniżanym - o jakiej jakości życia mi mówimy?

Moja mama jest chora - wycięte przerzuty jasnokomórkowego z płuc. Na razie spokój czekamy na kolejne tomografy czy rezonansy. Nie ma lekarstwa i koniec na tego raka. Wszystkie te chemie tylko wydłużają o kilka miesięcy życie, ale kosztem jego pogorszenia. I nie chodzi mi o stan fizyczny, ale o wizyty, kolejki, gonitwy, błagania i poniżania.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group