1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
czkawka

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 58714

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-28, 20:23   Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
Kamila jak samopoczucie? Mam nadzieję, że mimo wydarzeń ostatnich dni jakoś się trzymasz?

Ściskam bardzo mocno :)
  Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
czkawka

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 58714

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-27, 11:50   Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
ma_ka, przegapiłam urodziny Twojego Tatusia. Wszystkiego najlepszego.
Trzymaj się, wiem jak Ci trudno i tym bardziej nie znajduję słów pocieszenia. Trzeba przeczekać, wypłakać się, zdołować i zwyczajnie po swojemu przeżyć swoją żałobę...tak jak to czujemy w danej chwili. Nic nie przyśpieszać, nic na siłę.
Apatia to tez jaki stan, w ten sposób reagujesz na tartę ukochanej osoby i w tym miejscu również mogę się z Tobą solidaryzować.

Siły życzę. Przytulam ciepło.
  Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
czkawka

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 58714

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-25, 22:48   Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
Ma_ka co tam u Ciebie? Jak się trzymasz? Jak poczujesz się na siłach lub najdzie Cię ochota odezwij się.

Pozdrawiam.
  Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
czkawka

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 58714

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-22, 21:03   Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
Cytat:
Złapałam się dzisiaj na tym, ze myśle o tacie, jakby jeszcze był wsród nas. A za chwilę dociera do mnie, że go nie ma... Serce o mało nie wyskoczy mi z piersi, ten ogromny żal, tęsknota nie do opisania a łzy nie chcą lecieć, dlaczego?


ma_ka, mam podobnie. Ja nie chcę dopuścić do swojej świadomości, że Mama odeszła. Ja myślę, że Ona wróci, może dlatego nie potrafię płakać?

ma_ka napisał/a:
Przychodzi taki moment
Że trzeba się na jakiś czas rozstać?


Właśnie na jakiś czas...pięknie to napisałaś. Musimy wierzyć, że spotkamy naszych kochanych rodziców w przyszłości.

Tulę Cię do serca bardzo mocno. Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
czkawka

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 58714

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-19, 16:51   Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
ma_ka trzymaj się. Ciężko jest okropnie, bardzo Ci współczuję. Nie załamiesz się, dasz radę tylko teraz sobie tego nie wyobrażasz.
Nie próbuj na razie przechodzić nad tym do porządku dziennego, przeżywaj żałobę masz do tego prawo- obie mamy.

Przytulam Cię do serca bardzo mocno.
  Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
czkawka

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 58714

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-17, 20:59   Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
ma_ka jestem z Tobą myślami. Wiem jak ciężki był to dla Ciebie dzień. Podobnie nie pamiętam kazania, ani połowy ludzi obecnych na ceremonii....

Trzymaj się, bo czuję, że ciężkie dni przed nami teraz.....

Przytulam....
  Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
czkawka

Odpowiedzi: 199
Wyświetleń: 58714

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-16, 11:55   Temat: Niedrobnokomórkowy płaskonabłonkowy rak płuca lewego.
ma_ka

Współczuję, przytulam, bardzo mi przykro...

Wczoraj odprowadziłam swoją Mamusię na miejsce spoczynku...

Trzymaj się, bardzo trudne chwile przed Tobą, wspierajcie się...

Nie wyrzucaj sobie, że nie pożegnałaś się z Tatusiem On wiedział i czuł Twoją troskę i miłość...

[*]
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group