1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ognisko raka w płucach.
doris123

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 14386

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-09-24, 20:44   Temat: Ognisko raka w płucach.
tam jest cudowny ordynator - Tomczak zdaje się. Kiedyś byłam u niego na rozmowie, ponieważ też miałam mieć tam robioną chemię.
Pan doktor, bez żadnego wcześniejszego umówienia przyjął mnie i poświecił jakąś godzinę. Do tego powiedział, że oni tu są i w razie czego w każdej chwili można do nich zadzwonić i porozmawiać.
Nie chcę Tobie dawać złudnych nadziei, ale u mojej ciotki,która miała rozsianego raka na płucach chemią jej to zwalczyli. Chemię zakończyła we wrześniu zeszłego roku, później jeszcze ją naświetlali.
Teraz robią badana co 3 miesiące i jest ok.
Tyle, że płuca miała bardzo zniszczone tą chemią i naświetlaniami, ciągle się dusiła, krztusiła, bardzo kaszlała. Jak zaczynała kaszleć to koszmar jakiś był, nie mogła przestać. Kilka razy trzeba było wzywać pogotowie.
Ale po woli wszystko wraca do normy.
Nie wiem jaki to był typ raka, ale to chcieli jej operować w Zielonej Górze, ona bała się operacji, więc ją tu do Poznania wzięłyśmy do lekarza i okazało się, że rak jest ...nieoperacyjny.
Pozdrowienia.
  Temat: Ognisko raka w płucach.
doris123

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 14386

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-09-24, 12:51   Temat: Ognisko raka w płucach.
Kamil, nie rozumiem tata jest w tej chwili leczony na szamarzewskiego czy na Łąkowej ?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group