1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy to skutek chemioterapii czy moja mama odchodzi?
edzia

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 8620

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2013-05-10, 21:29   Temat: Czy to skutek chemioterapii czy moja mama odchodzi?
Witak. moja mama jest w podobnym stanie a nawet gorszym. W tej chwili jest w szpitalu powiatowym oddział wewnętrzny. Onkologicznie nie leczy się od roku. Lekarze stwierdzili że chemia już jej nie pomaga więc nie ma sensu leczyć. Jest niewładna, prawie non stop śpi, czasem otworzy oczy, nie odzywa się jedynie coś odmruknie jak się jej o coś spytam, jedzenie podawane jest sondą bo ma problemy z przełykaniem. We wtorek mają przywieź ją do domku. Również podlega pod hospicjum domowe. Lekarz ze szpitala stwierdził że to jest jedynie kwestia czasu i mama zaśnie już na dobre. Powiedział mi również że z takiego stanu już nie wyjdzie. Ciężko mi patrzec jak tak cierpi. Zwłaszcza że do środy było o wiele lepiej. sama się najadła, rozmawiała ze mną jedynie to była słaba i ciężko jej było chodzić. Jak trafiła do szpitala po to by ją wzmocnić bo miała słabe wyniki tak z dnia nadzień jej się pogorszyło w tym szpitalu I teraz jest tak jak pisałam. Mam tylko nadzieję, że długo nie będzie cierpiała.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group