1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak trzonu macicy
elab

Odpowiedzi: 82
Wyświetleń: 30628

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-12-19, 20:51   Temat: Rak trzonu macicy
Może powinnas pójść z mamą do ginekologa-onkologa? Skoro te bóle nasilają się,może cos zaradzi.Bardzo długo czekacie na radioterapię,to właściwie po co teraz byłyście, skoro dopiero 28 oznaczenie punktów,ja np mialam to wszystko od razu,przyjecie na oddzial,tk,punkty,radioterapia.
  Temat: Rak trzonu macicy
elab

Odpowiedzi: 82
Wyświetleń: 30628

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-12-14, 19:31   Temat: Rak trzonu macicy
Mama jest starsza,wiec niestety trzeba sporo cierpliwosci,pamietam jak mnie wszystko denerwowalo i tez wydawalo mi sie ,ze zostalo mi niewiele czasu.Syn akurat zdawal mature,a teraz konczy prawie studia :)Mialam podobny przypadek jak Twoja mama,ten link odsylajacy do DSS,to byla odpowiedz na moj post.Minelo 5 lat,czuje sie swietnie.Pytac,pytac no i pytac lekarza,nie patrzec na to,że ma 20 pacjentek przyjac w ciagu 2 godzin,tylko pytac i mowic o wszystkim,czasami blaha rzecz dla nas z boku moze buc wazna,mama moze nie chciec nic mowic,ale zawsze ktos z mama jest z najblizszych.Sama radioterapia to "pikus"Najwazniejsze,aby mama psychicznie byla silna.Pozdrawiam i życze duzo cierpliwosci,a mamie pokonanie tego gada.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group