1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
erin29

Odpowiedzi: 192
Wyświetleń: 57991

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-10-26, 21:01   Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
Taaak a jabłuszka z nadzieniem orzechy wł . , figi , rodzynki , śliwki , szałwia doprawione miodem i Rumem - a właściwie po cholere ta kaczka :lol:
  Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
erin29

Odpowiedzi: 192
Wyświetleń: 57991

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-10-07, 15:06   Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
Ja jako Synowa jeździłam z moim Teściuniem na badania chemie - nie wyobrażam sobie że może być inaczej , i nie chodzi Mi o poczucie obowiązku to zwykły ludzki gest .
Tak naprawdę dopiero przy Teściuniu poczułam jak to jest mieć Ojca a nie Tyrana - jakim jest Mój tata .

Teściunio tak bardzo Mi Ciebie brakuje :-(
  Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
erin29

Odpowiedzi: 192
Wyświetleń: 57991

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-10-07, 09:53   Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
Słuchajcie zacytuję wam moją ukochaną ciocię , która sprawę określała następująco :
" Nasi rodzice na mchu jadali " :lol: - Uwielbiam ciocię za jej podejście do życia .
Ciocia jest Panią przed 80 - tką , bardzo schorowaną a mimo to jest wulkanem dobrej energii i niesamowitego humoru ;)
  Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
erin29

Odpowiedzi: 192
Wyświetleń: 57991

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-10-06, 23:42   Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
Berta no widzisz jeszcze jedna rzecz która łączy Cię ze Sławcią .
Babcia podzieliła wszystko równo 2 braciom Mamy dała a Mamie gó..o :mrgreen:
  Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
erin29

Odpowiedzi: 192
Wyświetleń: 57991

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-10-06, 23:36   Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
Umie okazywać ale 2 braciszkom Mojej Mamy .
Dobrze że Mama odziedziczyła humor po Tacie - dzięki temu jest niesamowitą iskierką . :mrgreen:
  Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
erin29

Odpowiedzi: 192
Wyświetleń: 57991

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-10-06, 23:21   Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
Gazdo takie wsparcie pochodzi od Babci .
Niestety babcia Moją mamę zawsze miała głęboko - no ups taka karma .
  Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
erin29

Odpowiedzi: 192
Wyświetleń: 57991

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-10-06, 22:53   Temat: emocje -piszcie o nich, to bardzo ważne!
Słuchajcie moja Babcia a Mama Mojej mówi
E po Tobie to żadnej choroby nie widać , a może lekarze się pomylili i ty nie masz raka .
Na to Mamcia : za to po tobie widać chorobę - umysłową , bo pie..... jak potłuczona . :lol: |idiota|
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group