1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak
ethos

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 12961

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-12-14, 07:02   Temat: Czerniak
Witaj!
tea napisał/a:
lekarz rzucił okien stwierdził, że blizna jest bez cech wznowienia


i tak trzymaj :okok"

Co do badań, to w Twoim przypadku (w tzw.standardzie) co trzy miesiące powinnaś mieć USG blizny, węzłów chłonnych i organów wewnętrznych, a co pół roku RTG płuc przez pierwsze dwa lata po wycince. W zależności od CO te terminy nieco się różnią, także pewnie na następnej wizycie dostaniesz niezbędne skierowania. Dowiedz się tylko ile się czeka u Ciebie na badanie USG, bo w praktyce może wyjść, że USG będziesz miała latem 2018, a to już nieco późno (wtedy lepiej zdobyć skierowanie już teraz).

Pozdrawiam!
  Temat: Czerniak
ethos

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 12961

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-11-05, 11:20   Temat: Czerniak
Witam,
skóra niestety może być odrętwiała dożywotnio (oby do stu lat i dłużej), często przy wycinaniu węzełków uszkadzane są nerwy (nie zawsze) i nic na to nie poradzimy. Moje nawiasy i kropki, we wcześniejszym poście sugerowały, że mamy różne doświadczenia z lekarzami, każdy z nich jest lepszym lub gorszym rzemieślnikiem, a końcówki nerwów są bardzo cieniutkie.... :-D .
Pozdrawiam i zdrowia życzę...
  Temat: Czerniak
ethos

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 12961

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-11-04, 19:07   Temat: Czerniak
Witam,
natinx napisał/a:


zbierająca się chłonka to normalna rzecz, każdy reaguje inaczej (ja biegałem z 2 miesiące) naczynia muszą odszukać swoje miejsce i tyle...
Lekarze są (........) w wielu kwestiach.
Oczywiście podziwiamy Lekarzy w (..........) kwestiach.
Pozdrawiam
8-)
  Temat: Czerniak
ethos

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 12961

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-11-04, 10:16   Temat: Czerniak
Witam!
Drogie Panie,
tea napisał/a:
bo wyczuwam coś twardego przy ranie

natinx napisał/a:
Ja mam identyczne odczucia w okolicy pachy i podobne zgrubienia

wasze dolegliwości pooperacyjne, może powodować zbierająca się chłonka. Tą niestety przeważnie trzeba odciągać (zabieg bezbolesny).

Pozdrawiam 8-)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group