1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: sylwia3 - komentarze
evita2

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 12067

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-02-07, 22:34   Temat: sylwia3 - komentarze
Witaj, Sylwio.
Wiem, o którym wątku piszesz bo sama dzisiaj go czytałam i też po raz kolejny zastanawiałam się, co byłoby gdyby moja Mama dwa dni przed odejściem nie miała podłączonej kroplówki?
Rozumiem Cię doskonale, ja też nieustannie biję się z myślami, czy aby na pewno wszystko było tak jak trzeba, czy niczego nie przeoczyłam, nie zaniedbałam.
W przypadku mojej Mamy kroplówki były konieczne, Mama nie mogła łykać tabletek a miała bardzo wysoka gorączkę. Odwodnienie uniemożliwiło rozprowadzenie leku we krwi po podaniu dożylnym i lekarka zdecydowała, że poda kroplówkę. Pielęgniarka środowiskowa, która nam pomagała była z tego faktu niezadowolona, mówiła, że niepotrzebnie przedłużamy Mamie cierpienia i że powinniśmy pozwolić Jej odejść. W naszym przypadku, kroplówki nie przyśpieszyły odejścia Mamy, wydłużyły jedynie Jej męczarnie, conajmniej o dobę.
Do czego zmierzam? Droga Sylwio, nic nam nie da rozstrząsanie tego problemu, ani Tobie ani mnie. Nie dowiemy się co by było gdyby...
Myślę, że musimy się z tą niemożnością pogodzić a przynajmniej próbować.
Czytałam Twój wątek, często spotykam Cię w tematach innych forumowiczów, więc niejako się znamy. :lol:
Wiem, że jest Ci bardzo ciężko, ale musisz się trzymać, życzę Ci tego z całego serca i bardzo gorąco pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group