1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wiecznie diagnozowany Teść chce się poddać :-(
gaba

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 17923

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-04-03, 13:58   Temat: Wiecznie diagnozowany Teść chce się poddać :-(
::rose:: ::rose::
  Temat: Wiecznie diagnozowany Teść chce się poddać :-(
gaba

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 17923

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-03-27, 21:43   Temat: Wiecznie diagnozowany Teść chce się poddać :-(
Owszem podzielam Twoje zdanie o tej lekarce. Lekarze się tłumaczą: to system, musimy tak, dyrekcja chce wyników (finansowych), nic nie możemy zrobić. Ale to wszystko nieprawda, oni po prostu są wygodni, nie chce im się starać, czasami omijać system, patrzeć czy ich praca ma sens. Pacjent z zieloną kartą to dodatkowe pieniądze dla szpitala, można na nim zarobić, zrobić mu badania (niepotrzebne? ale NFZ zapłaci) potrzymać parę dni. Przecież to są inteligentni wykształceni ludzie, przecież lekarzy prawie wszystkich specjalności w Polsce brakuje, dlaczego nie walczą o sens swojej pracy, dlaczego wykonują niepotrzebne procedury i ustawiają ludzi w kolejkach? Dla mnie przez całe życie zawodowe szacunek dla samej siebie był zawsze ważniejszy niż pieniądze. Ale teraz młodzi dostali jakiegoś amoku.
A ja często siedzę u lekarza i zastanawiam się czy to badanie które mi proponuje to niezbędne dla mnie czy dla finansów szpitala.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Madzia70: 2015-03-28, 13:31 ]
Z dużą przykrością, ale zgadzam się z tym postem :|

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group