1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi przewodowy innwazyjny
gaba

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7921

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-10-13, 17:35   Temat: Rak piersi przewodowy innwazyjny
Co do CO to mamy bardzo podobne odczucia, ja sama tego pieczywa nie robię bo uważam za za bardzo pracochłonne, ale widziałam, przygotowane i pieczone jak zwykłe ciasto drożdżowe tylko z pełnoziarnistej mąki. Ja jak pracowałam to brałam do pracy (nie z powodu raka) naleśniki z mąki zwykłej z ok 20% mąki z amarantusa (ma dużo białka) posmarowane w środku pastą z sera białego i wędzonej ryby + jakąś paprykę, pomidorka lub ogórka kiszonego. Razem był to posiłek zdecydowanie wysokobiałkowy, nisko tłuszczowy z niewielką (ale konieczną) dawką węglowodanów. Dietetyczce powiedz od razu że nie masz nadmiaru czasu, one zawsze chcą zrobić dietę smaczną i ich przepisy składają się z multum składników.
  Temat: Rak piersi przewodowy innwazyjny
gaba

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7921

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-10-10, 21:52   Temat: Rak piersi przewodowy innwazyjny
Czy jogurt jest Twoim jedynym źródłem białka zwierzęcego? Powinnaś jeść co najmniej 1 g białka na kilogram masy ciała. Jak ograniczyłaś pieczywo i makarony, kasz pewnie nie jesz dużo, przy kłopotach z wątrobą soja, fasola, soczewica i groch odpadają - masz deficyt białka w diecie. Musisz zwiększyć ryby, ale one wszystkiego nie załatwią. Pierś z indyka i cielęcina są bezpieczne. Jak nie chcesz jeść kupnego pieczywa (faktycznie świństw w tym sporo) kup mąkę pełnoziarnistą, dodawaj mąkę z amarantusa i produkuj własne bułeczki, makarony, naleśniki itp. Będzie w tym sporo białka, witamin z grupy B i mikroelementów. Jeżeli masz przed sobą nową chemię to musisz być dobrze odżywiona i właśnie dobiałkowana.
  Temat: Rak piersi przewodowy innwazyjny
gaba

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7921

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-10-09, 19:07   Temat: Rak piersi przewodowy innwazyjny
Nie umiem Ci pomóc, ale dobrze rozumiem i współczuję, czy dowiadywałaś się o możliwość biopsji wątroby? Masz swoją dokumentację? Co lekarka napisała o tych CT w notatkach z wizyt?
Ja bym jednak próbowała porozmawiać nie tylko z onkologiem, ale i jakimś specjalistą od wątroby.
Masz już dolegliwości, nic na ten temat nie wspomniałaś?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group