1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jajnika, hormonoterapia i radioterapia
gaba

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5023

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-10-25, 17:40   Temat: Rak jajnika, hormonoterapia i radioterapia
To jest takie "stopniowe wprowadzanie pacjenta w jego stan i kurację" oni to uważają za sztukę, całkowicie rozumiem i podzielam Twoje uczucia, ale nie ma sensu walczyć z wiatrakami. Jak chcesz znać prawdę to trzeba tam wysłać faceta, ale takiego który jest mocny psychicznie i nie da się przekonać żeby ukrywać coś przed Tobą. Nie wiem dlaczego ale rozmowa z najgłupszym facetem jest dla lekarza łatwiejsza niż z pacjentką. A ja w poczekalni spotkałam miłą starszą panią której lekarz nic nie powiedział i ona spokojnie mnie o wszystko wypytywała kiedy z gabinetu wyszła sekretarka i trzęsący się facet. Sekretarka rzuciła się na moją rozmówczynię z zapewnieniami że ma się o nic nie martwić, mąż wszystko wie i ona ma słuchać męża. Mąż wymagał pilnej pomocy i zadanie to spadło na pacjentkę. Takie schematy. Ta radioterapia pewnie była dawno postanowiona, tylko Ciebie "wprowadzano stopniowo".
W zasadzie leczenie powinno wyglądać następująco: operacja jeżeli zmiana operacyjna, wynik histopatologiczny, w zależności od wyniku hormonoterapia i/lub chemioterapia i/lub radioterapia. Jeżeli zmiana nieoperacyjna to można próbować zmniejszać ją (hormonoterapia i/lub chemioterapia i/lub radioterapia) i następnie operacja.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group