1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ziarnica...???:(
gaba

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 53707

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-06-04, 20:16   Temat: Ziarnica...???:(
Nie da się sprawdzić w organizmie wszystkiego,musisz to przyjąć do wiadomości, nie masz tego za sobą i przyjmij to za rodzaj choroby na którą nic nie możesz poradzić. Powiedz sobie: zrobiłam co mogłam i nie udało się, teraz muszę poczekać. Jeżeli możesz funkcjonować to poczekaj, jest kupę nieregularności które organizm zwalcza sam nie informując nas o tym. Ja wśród swoich znajomych słyszałam mnóstwo historii ludzi którzy szukali diagnozy przez parę lat, różne się to kończyło, poważną chorobą lub samowyleczeniem, albo jak u jednej pani której zrozpaczony lekarz powiedział "niech Pani weźmie mocny antybiotyk" pomogło, tylko ani ona ani on nie wiedzieli na co. A co do węzłów chłonnych, to w czasie usg należy rozmawiać z lekarzem,gdybyś powiedziała że te węzły są przyczyną największych obaw, on by powiedział że ich w ogóle nie widzi i może byście sobie wyjaśnili co wyczuwasz. A tak to będziesz musiała wybulić stówę i zrobić za jakiś czas prywatnie usg, poproś o sfotografowanie. A czy te poprzednio uwidocznione zostały sfotografowane i czy pokazałaś to radiologowi w szpitalu?

A tak ogólnie to wydaje mi się, że za bardzo liczysz na medycynę. Coś nie gra to zbadać i naprawić. To nie przebiega tak prosto i nawet leczenie zwykłej anginy pozostawia negatywne ślady w organizmie.
Zainwestuj energię w zdrowe żywienie i zdrowy tryb życia i licz na poprawę. Jeżeli się pogorszy, to trudno - powtórzysz wszystko, pamiętając o dokumentowaniu wszystkiego, bo to lekarz mi powiedział: "Nie liczy się co Pani mówi, ale to co w papierach". Cierpliwości życzę !!
  Temat: Ziarnica...???:(
gaba

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 53707

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-05-31, 16:06   Temat: Ziarnica...???:(
Nie piszesz czy spadła ilość (poniżej 1,3 mln) czy %, spadek % może być po prostu spowodowany wzrostem ilości granulocytów (neutrocyty) czyli infekcją. Spadek liczby limfocytów też mnie dopadł (po radioterapii) pytałam kilku lekarzy i żadnej odpowiedzi sensownej nie uzyskałam, tyle tylko że skutkuje to większą podatnością na infekcje wirusowe. Nie musisz pokazywać nowej morfologii na wstępie, a jak Cię przyjmą to i zrobią zaplanowane badania. No i zwróć uwagę lekarzom że nie możesz przez cale życie uzupełniać żelaza. Pozdrowienia.
  Temat: Ziarnica...???:(
gaba

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 53707

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-05-09, 10:06   Temat: Ziarnica...???:(
Rosną przy niedokrwistości, czy aż tak bardzo to nie wiem. Trzymaj się
  Temat: Ziarnica...???:(
gaba

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 53707

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-05-08, 21:08   Temat: Ziarnica...???:(
Jeszcze można spróbować 2 sposobów:
- szpital kliniczny, nawet jeżeli daleko, masz na tyle dużo papierów że może się zainteresują,
- na zmęczenie - masz pewnie b. niskie ciśnienie, niestety w tym musi Ci pomóc rodzina, niech Cię zawożą do szpitala za każdym razem gdy czujesz się słabo, Ty musisz mówić że masz mroczki przed oczyma lub ciemności, a rodzina musi występować z tekstem: ona nie ma siły chodzić, czy Pan dr zagwarantuje że wytrzyma do jutra bez pomocy?
A czy po tej kroplówce poczułaś się trochę lepiej? Bo Ty naprawdę jesteś jakąś zagadką. Wytrwałości życzę.
  Temat: Ziarnica...???:(
gaba

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 53707

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-05-05, 22:26   Temat: Ziarnica...???:(
To podsuń jej wynik pod nos niech poczyta, niestety czasami mam wrażenie że lekarzy (a zwłaszcza w tych specjalizacjach zabiegowych) trenują jak głuchnąć kiedy pacjent otwiera usta. Poproś może żeby dała Ci zaświadczenie że układ rodny bez zmian.
  Temat: Ziarnica...???:(
gaba

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 53707

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-05-05, 11:59   Temat: Ziarnica...???:(
Od każdej utraty krwi, jeżeli masz taką możliwość to odwiedź jeszcze drugiego ginekologa, pokaż morfologię i zapytaj czy rzeczywiście wszystko jest u Ciebie Ok., bo np nic nie piszesz czy miałaś usg ginekologiczne.
  Temat: Ziarnica...???:(
gaba

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 53707

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-05-05, 11:25   Temat: Ziarnica...???:(
Są właśnie takie jak po utracie dużej ilości krwi, żyć z tym jeszcze można, ale jakby się dalej pogorszyły to zgłoś się do szpitala, jak Cię zakwalifikowali to i przyśpieszą jeżeli hematokryt będzie poniżej 30. Z taką morfologią to lekarz rodzinny powinien Ci dawać skierowanie na kontrolę morfologii co 2 tyg. Nic więcej ambulatoryjnie nie zrobisz. Pilnuj spraw formalnych żebyś miała ubezpieczenie.
  Temat: Ziarnica...???:(
gaba

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 53707

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-04-28, 13:05   Temat: Ziarnica...???:(
A co Ci tak zależy, stracisz w szpitalu 3 godziny i odmówią przyjęcia (albo nie), jak Ci lekarz dał skierowanie a podejmiesz własną decyzję, to następnym razem uzna że nie warto się wysilać dla takiej mądrali. Biorąc żelazo można sobie nieźle zniszczyć wątrobę, a natka pietruszki nie wystarczy. To dziwne że ginekolog nie skierował Cię na żadne badania w związku tymi miesiączkami (jeżeli to one są odpowiedzialne za niedokrwistość, to też w szpitalu mogą zweryfikować).
  Temat: Ziarnica...???:(
gaba

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 53707

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-04-22, 10:29   Temat: Ziarnica...???:(
2 litry soku? Jednego dnia? To faktycznie coś nie tak. W takiej ilości to tylko woda.
  Temat: Ziarnica...???:(
gaba

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 53707

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-04-14, 18:36   Temat: Ziarnica...???:(
Nie wiem, smoliste stolce to przeważnie strawiona krew (własna) zwykle jeżeli dużo to poważna sprawa. Postaraj się poszukać lekarza dziś w realu.
  Temat: Ziarnica...???:(
gaba

Odpowiedzi: 132
Wyświetleń: 53707

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2011-04-14, 17:29   Temat: Ziarnica...???:(
Jeżeli przypomina smołę i kwalifikuje się do nazwy biegunka (normalne wypróżnienia + 4) to do szpitala już, (SOR) a jak zaczną się wymioty to pogotowie, nie czekać na nic.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group