1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
gaba

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 19984

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-05-17, 17:02   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
Wielkie dzięki, dobrze takie rzeczy wiedzieć, a czy robią jakieś szkolenie przed, czy tylko wręczają ulotkę? Czy zaobserwowałaś jak to wygląda u osób o mocno ograniczonej sprawności (np bardzo starych lub na wózkach lub w inny sposób wymagających pomocy w codziennych czynnościach) i może wiesz jak to jest gdy ktoś potrzebuje pomocy lekarza (serce, gorączka itp)?
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
gaba

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 19984

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-05-09, 21:54   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
Olaczku moje koty też brały, ale weterynarz odradzał dawanie im ludzkiego mimo że dużo tańszy. Jest coś takiego jak biodostępność.
Sorry Kasiu za ten wtręt nie na temat
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
gaba

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 19984

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-05-05, 14:29   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
Ale jak tak uściśliłaś to faktycznie działania lekarzy są bardziej zrozumiałe. Nie rozumiem dlaczego to rzadkość radioterapia po, przecież to takie "sprzątanie okolicy", dobrze że miałaś. Mnie dopadły późne powikłania po radioterapii: spadek limfocytów i co za tym idzie zwiększona ilość infekcji, kłopoty ze snem, a teraz rok po uciekają mi płytki krwi. Ale i tak uważam że trzeba było ją zrobić. Pisz dalej to bardzo dobra lekcja poglądowa dla "rakowych nowicjuszy" Pozdrowienia
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
gaba

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 19984

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2011-05-04, 22:34   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
No zrobiło to na mnie wrażenie, mam od wielu lat guzki na tarczycy i przemyśliwałam czy by jakoś tego nie posprawdzać i nawet pomyślałam o CO mimo złych doświadczeń z kliniki sutków. Teraz mi przeszło. Czy ja dobrze zrozumiałam; miałaś tylko wynik biopsji cienkoigłowej, scyntygrafii tarczycy przed wycięciem nie miałaś? Miałaś 1 niewielki guzek, a wycięto oba płaty tarczycy? Te węzły też? Dostałaś wyniki hispatu, były zajęte? A jaki był wynik hispatu drugiego płata?
Czekam z niecierpliwością na dalszy ciąg. A zwłaszcza napisz co wiesz na temat powiązania wyników scyntygrafii z dalszym leczeniem.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group