1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Moje nowe życie
gaba

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 23464

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-03-18, 21:12   Temat: Moje nowe życie
Daleka byłam od dawania komukolwiek po uszach, powodowała mną czysta ciekawość. Uznałam że warto zapytać Ciebie bo sama przyznałaś się do wątpliwości. Ja jestem osobą do obrzydliwości racjonalną i nie wierzę w jakiekolwiek oddziaływanie na dorosłego człowieka. Po prostu od niektórych uciekam, a z resztą nawet jak się nie zgadzam to nie próbuję przekonywać, nie jesteśmy jednakowi i nie mamy obowiązku być jednomyślni. Pozdrowienia
  Temat: Moje nowe życie
gaba

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 23464

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-03-17, 23:17   Temat: Moje nowe życie
Klucz tkwi w tych słowach "nikt na tym nie skorzysta" . Bo adresat odczuje przykrość, ale nie zmieni się od jednego incydentu. Ale co odczuwa nadawca, to mnie interesuje.
  Temat: Moje nowe życie
gaba

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 23464

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-03-17, 22:44   Temat: Moje nowe życie
Wiesz, chyba muszę wytłumaczyć moje zaciekawienie. Przeżyłam ciężko drobny incydent który do dziś usiłuję zrozumieć i dlatego Cię zapytałam.
To było tak: Spierałam się z lekarzem, on swoje, ja swoje, zwykła sprawa i nagle sekretarka się włączyła do dyskusji i zaczęła mnie pouczać, lekarz próbował ją dyskretnie uciszyć, ale ona się nie dała i wypaliła: "Bo pani mnie denerwuje" No i ja teraz usiłuję zrozumieć dlaczego ludzie których coś zdenerwuje/zbulwersuje, uzewnętrzniają te swoje odczucia w sytuacjach nazwijmy to "wątpliwych". Miałaś przecież wątpliwości, a jednak postanowiłaś napisać bo Cię to zbulwersowało. Rozumiem dlaczego Cię to zbulwersowało, ale nie mogę zrozumieć dlaczego to uzewnętrzniłaś, przecież w życiu codziennym staramy się nie mówić wszystkiego co nam przyjdzie do głowy, raczej przemilczamy myśl że koleżanka znowu się skrzywiła słysząc nasze radio.
Pozdrowienia
  Temat: Moje nowe życie
gaba

Odpowiedzi: 68
Wyświetleń: 23464

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-03-16, 22:23   Temat: Moje nowe życie
KlaWik, ale dlaczego czułaś potrzebę skrytykowania kogoś kogo nie rozumiałaś?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group