1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak trzonu macicy
gaba

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 28120

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2014-05-05, 22:18   Temat: Rak trzonu macicy
Operacja była 10 kwietnia, nie wiem dlaczego wypis odbierasz dopiero 6 maja. W leczeniu raka czas odgrywa dużą rolę. Trochę znam CO i mogą Ci kazać czekać na radioterapię. Nie wypowiadam się merytorycznie co do celowości, ale chciałabym Ci zwrócić uwagę że optymalnych korzyści z radioterapii można spodziewać się jeżeli zacznie się ona 5-8 tygodni po operacji, później korzyści mniejsze a skutki uboczne te same. Nie rozumiem Twoich dylematów, radioterapia nie jest aż tak dolegliwa, a przy dobrym układzie można zyskać lata. Gorzej z chemioterapią to musisz przedyskutować z lekarzem. Ja bym Ci radziła pójść prywatnie do dobrego ginekologa-onkologa i wszystko przedyskutować. Bo to czego Ci najbardziej brakuje do podjęcia decyzji, to wiedzy jak te wszystkie literaturowe dane zastosować do Twojego przypadku i objektywnego spojrzenia na Ciebie i Twoje szanse. Tylko że można trafić tak jak ja na początku swojej choroby. Zapłaciłam 150 zł a lekarka powiedziała że ona z pacjentami o ryzyku nie rozmawia. Cóż rak wymaga poświęceń i byłam jeszcze u kilku specjalistów.
Masz wczesne stadium i duże szanse na skuteczne leczenie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group