1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Cud terapii Gersona
gabi30

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 14605

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2016-08-10, 13:39   Temat: Cud terapii Gersona
krakow4 teraz ja powinnam poczuć się urażona tym szufladkowaniem tak mojej osoby jak i Gaby. Obie jesteśmy osobami chorującymi, ja nawet miałam guza trzustki ups... Nie obrażaj chłopie osób, tylko dlatego, że dietą "leczysz" matkę. Co do zaćmy, no przepraszam- napisałeś wyraźnie, że mama lepiej widzi, w nawiasie cofnięcie zaćmy z oka.... Jeśli napisałbyś, że mam lepiej widzi, ok może się tak zdarzyć. Ale cofnięcie zaćmy to bzdura.
Jeśli chodzi o guz trzustki, jest tylko badanie cytologiczne, nie ma podanych żadnych danych odnośnie indeksu Ki67, a to bardzo istotne w tej sprawie. Bo jeśli jak sugerują w badaniu cytologicznym, guz jest neuroendokrynny o niskim indeksie mitotycznym, to z całym szacunkiem, ale nie dieta pomaga, ale guz rozwija się bardzo wolno. Nie ma wyników badań obrazowych, więc nawet nie wiemy, czy guz jest ograniczony wyłącznie do głowy trzustki, czy nacieka dwunastnicę, czy ją modeluje, czy...takich czy mogłabym napisać więcej. Czy konsultowaliście przypadek mamy z innym chirurgiem onkologiem? Nie zawsze guz głowy trzustki musi od razu oznaczać Whiplla. Poza tym, na tym forum są osoby po takiej operacji, tylko nie miały tyle szczęścia, bo stwierdzano u nich gruczolakoraka trzustki z naciekami na dwunastnicę, sieć, węzły chłonne. U Twojej mamy nic takiego nie występuje, przynajmniej nie piszesz o tym, więc można postawić tezę, że to nie Gerson pomaga mamie , tylko zmiana nie jest na tyle złośliwa aby dawać masywne przerzuty bez leczenia chemicznego, ani hormonalnego w przypadku guza neuroendokrynnego. I oby tak zostało, czego Wam życzę.

[ Dodano: 2016-08-10, 13:51 ]
P.S. Zapomniałam dodać, podałeś przykład Burzyńskiego. Piszesz, że koncerny farmaceutyczne odcinają kupony, trzepią kasę i fundują lekarzom wycieczki na Bermudy. Super, jeśli to pomoże pacjentom niech to robią. A co robi Twoim zdaniem Burzyński? Za ciężkie pieniądze leczy ludzi i to jest ok Twoim zdaniem. On nie odcina kuponów od swoich działań? Nie..on czyni tylko dobro.
  Temat: Cud terapii Gersona
gabi30

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 14605

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2016-08-09, 11:44   Temat: Cud terapii Gersona
Zgadzam się z Gabą w 100%. Zaćma cofnęła się wskutek "leczenia" dietą? :mrgreen: Piszący ten post zapewne potrafi nam wyjaśnić, w jaki to cudowny sposób zmętniała soczewka oka powróciła do stanu sprzed zmętnienia? Jeśli chodzi o guz trzustki...no cóż, chłopie pokaż nam wynik histopatologii, skoro twierdzisz, że to guz złośliwy. Dlaczego mama jest pod opieką endokrynologa? ( piszesz, że pani endokrynolog zdziwiona jest, że guz nie urósł?) . Więcej nic nie napiszę, bo nie byłoby to nic miłego.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group