1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: "Dziwne płuca"
gabi30

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6415

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-01-31, 13:07   Temat: "Dziwne płuca"
Kochani, wiem że wiele osób przesadza doszukując się u siebie poważnych chorób. Ale wiem również jak łatwo można zbagatelizować pewne objawy, a zwłaszcza jak je bagatelizują lekarze. Patrzą na młodego człowieka i pukają się w czoło. Przeszłam przez podobne piekiełko. Wiedziałam,że coś mi jest, czułam to instynktownie. Skoki ciśnienia, biegunki z ogromnymi bólami brzucha. Skoki ciśnienia miałam diagnozowane na oddziale hipertensjologii. Nigdy nie zapomnę szefowej oddziału "pani profesor", która na wizycie z bardzo mądrą miną obstawiona tabunem lekarzy i studentów stwierdziła wyniośle,że moje skoki ciśnienia spowodowane są od nerwicy |wht?!| . Lekarka, która mnie prowadziła na oddziale nie poddała się w diagnostyce, prowadziła ją nadal wielotorowo. Przez ponad rok próbowała mi dobrać leczenie na te skoki ciśnienia ( a zaznaczę że wartości były niebezpieczne: 240/120 ) niestety żadne leki nie były skuteczne. W tej chwili wiadomo ,że to nowotwór tak mnie pustoszył. Ale gdyby nie dociekliwość mojej pani doktor pewnie skończyłabym w wariatkowie. Dziś jesteśmy koleżankami. Spotykamy się zawsze podczas moich pobytów w szpitalu na podaniu chemii. Do tej pory ma mój przypadek przed oczami i zawsze omawia go studentom. Jak czasami dziwnie się plecie,że człowiek czuje że coś mu jest a mimo to nikt mu nie wierzy.
Nie oceniajcie chłopaka zbyt pochopnie. Wiem,że hipochondryków nie brakuje, karmią się kolejnymi objawami i czekają na wsparcie na forum. Ale może nie wszyscy są hipochondrykami?
Jeśli przynudziłam,proszę moderatorów o wywalenie postu.I z góry przepraszam. |idiota|
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group