1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: przebaczenie
gabi30

Odpowiedzi: 61
Wyświetleń: 17143

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-03-11, 08:57   Temat: przebaczenie
Gazda świetnie to ubrał w słowa.Powiedziałeś dokładnie to co ja czuję obecnie. Też mam dni kiedy z wyra się nie ruszam, biorę morfinę już od miesiąca, bo plastry z fentanylem znosiłam okropnie. I też czasami mam tak,że oczekiwałabym ciepłej rozmowy, zrozumienia a spotykam się zazwyczaj u lekarzy z przedmiotowym traktowaniem pacjenta. Zawsze jak jestem na kontroli na endokrynologii to ściągają do mnie tabuny studentów ( jestem jedynym przypadkiem gastrinoma w zachodniopomorskim, jak nie w Polsce na chwilę obecną), wiadomo ciekawy przypadek, taki rzadki. Ja nie mam nic przeciw studentom w końcu gdzieś się muszą uczyć. Tylko jak patrzę jak się oni zachowują to mnie szlag trafia. Ci co są zainteresowani przypadkiem słuchają, pytają, pozostali sobie podśmiewujki robią. Stoją z tyłu i gadają jak to było poprzedniego dnia w knajpie :<: . Czasem mam dość i ochotę pogonić towarzystwo grze pieprz rośnie a opiekunowi roku powiedzieć co myślę o jego grupie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group