1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Proszę o odczytanie wyniki MR
gabi30

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 15253

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2014-03-02, 11:51   Temat: Proszę o odczytanie wyniki MR
Gosiu spróbuj skontaktować się z profesorem Jarosławem Ćwikłą. Pan profesor przyjmuje w Centrum Diagnostyczno-Medycznym GAMED Warszawa Rokosowska4 tel 228223001 507089942. Oczywiście na NFZ. Wiem ,że profeosor prowadził terapię izotopową rakowiaków, to jeden z najlepszych lekarzy od rakowiaków w Polsce.I do tego cudowny człowiek, nie zostawi żadnego pacjenta bez opieki. Ja byłam u niego kilka razy, miałam wykonywaną scyntygrafię receptorową, którą Twój tata powinien też mieć zleconą. Spróbuj bo naprawdę warto.
Pozdrawiam Gabi

[ Dodano: 2014-03-02, 11:57 ]
A tu masz link do stowarzyszenia, które prowadzi profesor Ćwikła: http://www.rakowiak.pl/fo...0bdffb99cc8b1e. Jak znajdę e-mail do profesora ( gdzieś posiałam) to Ci podam. Profesor odpisuje na każdego e-maila od pacjentów. Opisz historię choroby, co dzieje się teraz i jakie ma tato leczenie. Analogi somatostatyny mają za zadanie zatrzymać chorobę ale nie wyleczą już istniejących przerzutów. Dlatego warto napisać do profesora. W linku jaki Ci podałam jak przegrzebiesz wszystkie wpisy ( a jest ich niewiele) to znajdziesz e-mail do profesora. Ludzie z całej Polski wymieniają się namiarami na niego.
  Temat: Proszę o odczytanie wyniki MR
gabi30

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 15253

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2012-08-09, 08:49   Temat: Proszę o odczytanie wyniki MR
Witaj!
Wszystko wskazuje na przerzuty rakowiaka z płuc.Świadczy o tym chociażby dodatnia chromogranina w badaniach immunohistochemicznych. Badanie PET , o które pytasz jest jak najbardziej wskazane, ale w przypadku nowotworów neuroendokrynnych nie zawsze jest miarodajne. Tata powinien pójść na konsultację do endokrynologa,być może zlecone zostanie leczenie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group