1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 21
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak pęcherza moczowego
gilmaly

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 39991

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-08-08, 21:49   Temat: Rak pęcherza moczowego
Nowym czynnikiem jest ketonal przepisany w szpitalu.Chyba że zbawienne działanie miały dżemiki i konfitury robione przez Magdę.Co nie jest wykluczone.
  Temat: Rak pęcherza moczowego
gilmaly

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 39991

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-08-07, 16:34   Temat: Rak pęcherza moczowego
Poproszę o interpretację.Wynik było nie pozwolił na chemię.Pozdrawiam.



  Temat: Rak pęcherza moczowego
gilmaly

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 39991

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-06-15, 14:24   Temat: Rak pęcherza moczowego
Jakoś przestałem pojmować.Lekarz urolog który mnie do tej pory nadzorował poklepał mnie po ramieniu i stwierdził że nie może już mi pomóc i obiecał skierowanie tam gdzie będę chciał.Na pytanie ile mi zostało stwierdził że może rok.I na tym koniec.Onkolog-ordynator w szpitalu na Madalińskiego w W-wie:" Nic nie możemy Pana zrobić".Wreszcie Wieliszew zarejestrował mnie do radiologa na wtorek 18.06.Mam takie poczucie ze nie chcą sobie psuć mną statystyk.A ja przez ból w pachwinie który trochę łagodzą środki przeciwbólowe do jakich mam dostęp(tramal+solpadeina)przestaję trochę myśleć racjonalnie.Czyżby to nadchodził powoli koniec.Nie boję się go.Boję się bólu.
  Temat: Rak pęcherza moczowego
gilmaly

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 39991

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-06-14, 09:37   Temat: Rak pęcherza moczowego
Znaczy się że jest do d..y.Tak trzeba to rozumieć?
  Temat: Rak pęcherza moczowego
gilmaly

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 39991

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-06-14, 02:10   Temat: Rak pęcherza moczowego


Co z tego wynika?
Będę próbował dostać się do Wieliszewa.Coś wiemy o tym ośrodku?
  Temat: Rak pęcherza moczowego
gilmaly

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 39991

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2013-01-10, 18:06   Temat: Rak pęcherza moczowego
Ponieważ ból jest taki że boli to byłem u pierwszego kontaktu.Pomlaskał pomlaskał i dał skierowanie do chirurga i neurologa. Chirurg jak to chirurg-za dwa tygodnie.A neurolog w lutym.................2014.To nie pomyłka.Kontakt pomlaskał,że jak by każdy dostawał na cito to wszyscy byli by na cito.I coś o innym odczuciach lekarza i pacjenta.Ale w końcu dał.Ciekawe co to będzie cito?styczeń 2014? |bezradny|
  Temat: Rak pęcherza moczowego
gilmaly

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 39991

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-12-19, 20:05   Temat: Rak pęcherza moczowego
Houk.Tak to jakoś był u Karola Maya.
  Temat: Rak pęcherza moczowego
gilmaly

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 39991

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-12-19, 18:47   Temat: Rak pęcherza moczowego
Oczywiście jeżeli ostatni kręg i kość ogonowa to jeszcze plecy.Bo słyszałem że tam niżej to plecy przestają mieć tak szanowną nazwę.A prawda jest taka-napiernicza mnie tam równo.
  Temat: Rak pęcherza moczowego
gilmaly

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 39991

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-12-19, 18:10   Temat: Rak pęcherza moczowego
Tak mi napisało po badaniu TK


Na mój rozum onkologicznie jest ok. A ta reszta co może znaczyć?
  Temat: Rak pęcherza moczowego
gilmaly

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 39991

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-12-06, 08:15   Temat: Rak pęcherza moczowego
Dzięki serdeczne za wyjaśnienia.Richelieu jak zwykle niezawodny. :)
  Temat: Rak pęcherza moczowego
gilmaly

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 39991

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-12-05, 20:10   Temat: Rak pęcherza moczowego
Jak mi trochę przejdzie to napiszę i opiszę "na polanie"

[ Dodano: 2012-12-05, 20:11 ]
Jak mi złość na siebie przejdzie
  Temat: Rak pęcherza moczowego
gilmaly

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 39991

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-12-05, 18:15   Temat: Rak pęcherza moczowego
Kreatynina 1,12 mg/dl
Klirens wyliczany-MDRD 70,8 ml/min

Coś to znaczy?
  Temat: Rak pęcherza moczowego
gilmaly

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 39991

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-11-03, 18:47   Temat: Rak pęcherza moczowego
To znaczy,jak praktycznie ta moja decyzja ma się objawić?Czy to TK w Katowicach prywatne czy z ubezpieczalni?Bo przecież przyjazd to żaden problem.W samochód.Parę godzin i na miejscu.Tym bardziej że 7 podobno oddano do użytku.A tak w ogóle to jestem w szoku.Niesamowite.
  Temat: Rak pęcherza moczowego
gilmaly

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 39991

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-11-03, 18:00   Temat: Rak pęcherza moczowego
Chyba tak,na dzień dzisiejszy nie znam przeszkód.Bardzo dziękuję za zainteresowanie.Trochę mi głupio-może to za wczesny alarm?Odwiedził bym rodzinne strony.Urodziłem się w Gliwicach.A potem Katowice oś .Tysiąclecia.Siostrę bym odwiedził.
  Temat: Rak pęcherza moczowego
gilmaly

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 39991

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-11-03, 14:23   Temat: Rak pęcherza moczowego
Tak ja jestem po operacji.Już dwa lata.Jak to zleciało.Do nie dawna było ok.A tomograf jak pisałem w lutym.Koniec pieniędzy z kontraktu.
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group