1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gruczolakorak mojej Mamy
gosiat

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 42373

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-12-14, 16:48   Temat: Gruczolakorak mojej Mamy
Izula, ciężko powiedzieć jak spytać. Pewnie najprościej jak się da. Powiedzieć że mamę chciałaby odwiedzić siostra po świętach i jak widzi na to szanse. W przypadku mojego taty lekarze prosto z mostu mówili że tacie zostało mało czasu, że święta będą Jego ostatnimi i nie pomylili się, nawet ich nie przeżył. I Jego kuzyn strasznie żałował że nie zdążył. miał przyjechać w ten dzień w który tato umarł.
Daty nikt Ci nie poda bo nie jest w stanie tego zrobić. W tej chorobie jak wiesz nic nie da się przewidzieć.
  Temat: Gruczolakorak mojej Mamy
gosiat

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 42373

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-09-10, 07:07   Temat: Gruczolakorak mojej Mamy
izula68, tylko tyle było w opisie USG tarczycy?ja mam co roku USG i trochę więcej informacji zawiera opis, wielkość płatów tarczycy, są zwymiarowane guzki.
  Temat: Gruczolakorak mojej Mamy
gosiat

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 42373

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-06-25, 13:55   Temat: Gruczolakorak mojej Mamy
izula ale mama nic nie wie? nie wie, że nie da się Jej wyleczyć? sama o nic lekarzy nie pyta?
Wiem, z własnego doświadczenia, że są pacjenci, którzy nie pytają - mój tato jak poznał diagnozę o nic więcej nie pytał, nie wiem czy nie chciał więcej wiedzieć, czy uznał że to i tak nic nie zmieni. Nie wiem czy czuł się oszukany przez lekarzy, czy przez nas, bo w szpitalu w którym Go diagnozowali powiedzieli, że guza płuc wytną a na kręgosłup naświetlania i będzie zdrowy, a my rodzina musieliśmy Mu wytłumaczyć, że żadnej operacji nie będzie, bo ona nic nie da itp.
Porozmawiaj może delikatnie z mamą, co by chciała wiedzieć, Ty wiesz na ile jest gotowa. Najważniejsze to jak pyta konkretnie to nie okłamywać, choć wiem, że chciałabyś uchronić mamę przed tym najgorszym.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group