1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: RAK płuca przerzuty do mózgu
gosiat

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 13252

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-03-02, 16:37   Temat: RAK płuca przerzuty do mózgu
aneta, wyrazy współczucia
U mojego taty jeszcze szybciej to wszystko się podziało ... w przeciągu trzech tygodni ... od śmierci minęło niewiele ponad dwa miesiące, czuję jakby to było wczoraj ... i pustka jest nadal, niestety.
Trzymaj się Kochana
  Temat: RAK płuca przerzuty do mózgu
gosiat

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 13252

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2015-02-23, 16:56   Temat: RAK płuca przerzuty do mózgu
Karnia, mój tatuś umierał w domu, jednak ostatnie dwie godziny życia spędził w szpitalu ... i to nie z naszej bezsilności, a z tego, że się dusił i stracił przytomność ...
Nie wiem co by było jakby tato dłużej chorował, czy poradzilibyśmy sobie z tą ciężką chorobą ... jednak los zdecydował za nas, nie musieliśmy podejmować tej trudnej decyzji ...
Uważam jednak, że hospicjum nie jest czymś złym, zawsze można z niego wyjść i nie jest powiedziane nigdzie, że pacjent musi tam umrzeć ... po prostu czasami tak jest, że mimo iż kochamy daną osobę, nie jesteśmy w stanie poradzić sobie bez całodobowej fachowej pomocy ...
Decyzja, jaką podejmie Aneta i Jej rodzina tak czy inaczej będzie w ich głowach do końca życia ... nie da się tutaj znaleźć złotego środka ...
Ja wiem, że tato nie chciał być sam, że najlepsze co Go mogło spotkać w tej ciężkiej chorobie, to to, że odchodził w swoim domu, swoim łóżku otoczony swoimi najbliższymi, a ostatnie dwie godziny swojego życia spędził może w szpitalu, ale nadal wśród najbliższych i otulony swoim ulubionym kocem.

Anetko, pamiętaj, jakiejkolwiek decyzji nie musielibyście podjąć, róbcie to co dyktuje Wam serce :-)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group