1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki uogólniony
gosiat

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 22015

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-11-04, 21:51   Temat: Rak nerki uogólniony
adgol przyjmij wyrazy współczucia
  Temat: Rak nerki uogólniony
gosiat

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 22015

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-10-17, 08:04   Temat: Rak nerki uogólniony
Mój tato miał drobnokomórkowego raka płuc (DRP) - na temat tego jak leczony jest Twój tato na raka nerki się nie wypowiadam bo się nie znam na tym, natomiast wiem,że nie powinno i nie może boleć.
  Temat: Rak nerki uogólniony
gosiat

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 22015

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-10-16, 15:27   Temat: Rak nerki uogólniony
A może jak tato nie chce brać tabletek trzeba je zamienić na coś innego? Ból przy przerzutach do kości jest straszny. Mój tatuś na ból był wytrzymały,ale tego nie był w stanie wytrzymać,w szpitalu ustawili Mu leki,miał duże dawki morfiny ... Boleć nie bolało ale i malo kontaktował,coś za coś. Ale lepsze to niż wycie z bólu. Porozmawiaj z lekarzami,tato nie może cierpieć
  Temat: Rak nerki uogólniony
gosiat

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 22015

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-08-28, 09:56   Temat: Rak nerki uogólniony
Co za lekarz! NIE MUSI BOLEĆ.
Chyba rzeczywiście musicie się udać do poradni leczenia bólu.
A co do widoku na oddziale chemioterapii, widok wstrząsający, ale raczej niczego innego nie można się było spodziewać ... w końcu zdrowych tam nie ma.
  Temat: Rak nerki uogólniony
gosiat

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 22015

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-08-27, 14:26   Temat: Rak nerki uogólniony
Jak tato? jak po wizycie u onkologa?
Jeśli chodzi o ból, to zgadzam się z tam-tam-taram postarajcie się o jak najlepsze zabezpieczenie p/bólowe. Mojego tatę jak bolało to udawało Mu się usnąć na godzinę nad ranem ... już raczej z wycieńczenia ... a lekarze twierdzili, że przesadza, bo chce wymusić silne leki (nie wiedział jeszcze że ma nowotwór i to stąd tak boli) - później szybko poszło i coraz większe dawki leków p/bólowych. Także im szybciej zaczniecie walkę z bólem, tym będzie łatwiej. Nic nie musi i nie powinno boleć ... w końcu żyjemy w XXI wieku a nie w epoce kamienia łupanego ;)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group