1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy przenieść tatę do hospicjum stacjonarnego wbrew woli ???
gosiat

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 11128

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-10-07, 16:56   Temat: Czy przenieść tatę do hospicjum stacjonarnego wbrew woli ???
Trzymam za Was kciuki i życzę wiele sił w opiece nad tatą.
Gabriella w części o opiece paliatywnej jest temat o tym jak wygląda odchodzenie...może to Ci w czymś pomoże...mi trochę pomoglo,choć po części wiedziałam czego się spodziewać.
  Temat: Czy przenieść tatę do hospicjum stacjonarnego wbrew woli ???
gosiat

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 11128

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-09-29, 08:10   Temat: Czy przenieść tatę do hospicjum stacjonarnego wbrew woli ???
Gabriella strasznie mi przykro, że musicie podejmować tak trudną decyzję. I myślę, że ciężko będzie tu komukolwiek z nas coś Ci doradzić.
Istnieje możliwość wynająć jakąś pielęgniarkę na czas kiedy Ty nie mogłabyś być w domu z rodzicami? albo ktoś z rodziny?
My też staliśmy przed takim dylematem ... wszyscy wkoło mówili, żeby oddać tatę do hospicjum, bo nie poradzimy sobie sami w domu ... mieliśmy po Świętach podejmować decyzję ... tyle, że tato "wyręczył" nas z tego.
Powinnaś też uszanować decyzję mamy, która twierdzi, że nie poradzi sobie, boi się, dla Niej to też jest ciężkie. Nie wiem, ciężko coś poradzić.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group