1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz ślinianki mieszany
goyaaa1

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 13819

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-05-20, 07:03   Temat: Guz ślinianki mieszany
Mój tata teź odbijal sie od drzwi do drzwi zanim go zdiagnozowano. Niestety dla nas te procedury były bardzo niejasne. Równiez dostl skierowanie od lek. Rodzinnego na oddział laryngologiczny w celu biopsji itd. ale tam dowiedzial się, że na oddział przyjmują juź pacjentów zdiagnozowanych. Dronka moim zdaniem slusznie cię kieruje. Znajdx lekarza pracujacego w co i idź do niego prywatnie.
  Temat: Guz ślinianki mieszany
goyaaa1

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 13819

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-05-14, 17:27   Temat: Guz ślinianki mieszany
Dobry oddzial laryngologiczny jest w Katowicach Ochojcu, tam na pewno jeżeli trzeba wykonają operację. Ordynator to brdzo dobry chirurg i podejmuje się trudnych wyzwan.Minusem jest (przynajmniej w zeszlym roku tak bylo czekanie na wynik histopat. nawet miesiąc.Potem jezeli jest potrzebne dlsze leczenie chemio lub radio dają pacjentom skierowanie i z reguły chyba zalecają szpital na Raciborskiej. Tyle wiem, tam leczyl się mój tata . w Gliwicach był zdiagnozowany ale nie podjęto sie tam leczenia chirurgicznego . Natomiast z tego, co piszą pacjenci tu na forum (i z tego co tata mówił) w Gliwicach jest nowoczesny sprzęt, wiele badań wykonywanych jest na miejscu. Może ktoś kto leczył się w Gliwicach się wypowie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group