1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz żebra VII prawego
grazia

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 19264

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-09-30, 22:01   Temat: Guz żebra VII prawego
Widzę, że kilka postów "wcięło" (łącznie z moją odpowiedzią),ale zapewne to wina wirusa.
Mnie także neurochirurdzy po operacji zapewniali, że wszystko usunęli i wycięli, jednak badanie PET CT pokazało coś innego. To lekarz onkolog radioterapeuta wysłał mnie na badanie PET CT, żeby sprawdzić , czy poddać mnie radioterapii.
A Twojemu tacie na podstawie jakich badań odmówiono radioterapii ? Wystarczyły słowa lekarza, że usunął wszystko ?
Zarejestruj tatę do innego onkologa radioterapeuty w DCO, zawsze można poprosić o poradę i diagnozę innego lekarza. Zapytajcie o skierowanie na PET CT.
Szkoda czasu. Czasem trzeba być "upierdliwym", jak nie drzwiami to oknem ;)
  Temat: Guz żebra VII prawego
grazia

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 19264

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-09-16, 11:16   Temat: Guz żebra VII prawego
Ja jestem w podobnej sytuacji. Po operacji kręgosłupa i badaniach na hematologii dostałam skierowanie na konsultację do onkologa radioterapeuty na Hirszfelda, który skierował mnie na badanie PET CT. Gdy okazało się po badaniu PET CT, że nie wszystko zostało usunięte w czasie operacji i że coś jeszcze "świeci" to skierowano mnie na radioterapię.
Może powinniście się udać do innego onkologa radioterapeuty ?
  Temat: Guz żebra VII prawego
grazia

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 19264

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-09-14, 06:39   Temat: Guz żebra VII prawego
Obydwaj panowie pracują w Klinice Hematologii we Wrocławiu, ul. Pasteura.
  Temat: Guz żebra VII prawego
grazia

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 19264

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-09-03, 10:27   Temat: Guz żebra VII prawego
Cała dotychczasowa historia leczenia (wynik histopatologiczny, karty informatyczne ze szpitala. itp.) Badania krwi i szpiku zrobili mi na miejscu podczas pierwszej wizyty w poradni hematologicznej.
  Temat: Guz żebra VII prawego
grazia

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 19264

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-09-03, 06:33   Temat: Guz żebra VII prawego
Ja leczę się w Klinice Hematologii we Wrocławiu na Pasteura. Przy pierwszej wizycie miałam ze sobą wszystkie wyniki badań, skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu i w tym samym dniu byłam przyjęta w poradni.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group