1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: chloniak nieziarniczny
grazyna606

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9652

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-08-06, 11:42   Temat: chloniak nieziarniczny
dzisiaj mija 6 miesiecy od mojego przeszczepu od dawcy niespokrewnionego czuje sie dobrze oby tak dalej serdecznie wszystkich pozdrawiam i duzo zdrowka zycze :)
  Temat: chloniak nieziarniczny
grazyna606

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9652

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-03-18, 18:51   Temat: chloniak nieziarniczny
mialam napisac predzej ale jakos nie moglam sie zmobilizowac.Wsrode bedzie 6tygodni po przeszczepie,bardzo szybko wyszlam ze szpitala bo w 13 dobie.Sam przeszczep byl o wiele latwiejszy niz auto 2 lata temu mniej skutkow ubocznych.W zeszlym tygodniu mialam transfuzje 2 woreczki krwi poza hemoglobina pozostale wyniki ok lekarze zadowoleni ja tez bo sil coraz wiecej oby tak dalej serdecznie wszyskich pozdrawiam
  Temat: chloniak nieziarniczny
grazyna606

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9652

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-01-09, 11:34   Temat: chloniak nieziarniczny
niestety przeszczep przesuniety mam infekcje dostalam antybiotyk i do domku za tydzien kontrola.Tutaj w Angli warunki wykonywania przeszczepu zupelnie inne niz w Polsce nie ma takiego rygoru co prawda jest izolatka z filtrowanym powietrzem caly oddzial jest filtrowany mozna chodzic po korytarzu,moga odwiedzac Cie bliscy pod warunkiem,ze sa zdrowi ale nie powinnam sie zbytnio dziwic bo przeciez auto przeszczep mialam wykonywany na sali 4-osobowej i nie bylo wiekszch problemow widocznie takie maja procedury ito sie u nich sprawdza.Duzo zdrowka dla wszystkich
  Temat: chloniak nieziarniczny
grazyna606

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9652

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-01-06, 20:18   Temat: chloniak nieziarniczny
DZIEKUJE WSZYSTKIM :)
  Temat: chloniak nieziarniczny
grazyna606

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9652

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2013-01-06, 10:48   Temat: chloniak nieziarniczny
Jutro ide na oddzial przedemna przeszczep szpiku od dawcy niespokrewnionego strasznie sie boje trzymajcie kciuki
  Temat: chloniak nieziarniczny
grazyna606

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9652

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-11-29, 11:22   Temat: chloniak nieziarniczny
Wielkie dzieki Justynko
  Temat: chloniak nieziarniczny
grazyna606

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9652

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-11-28, 10:32   Temat: chloniak nieziarniczny
no i mam termin na przeszczep prawdopodobnie 7 styczen im blizej tym wiekszy strach chociaz caly czas powtarzam sobie,ze musi byc dobrze
  Temat: chloniak nieziarniczny
grazyna606

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9652

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-11-20, 13:00   Temat: chloniak nieziarniczny
ostatnie dwie chemie juz za mna 26listopada mam spotkanie z lekarzem na temat przeszczepu,ktory ma byc w styczniu fajnie,a juz sie balam,ze swieta spedze w szpitalu duzo zdrowka dla wszystkich
  Temat: chloniak nieziarniczny
grazyna606

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9652

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-11-05, 18:39   Temat: chloniak nieziarniczny
Dziekuje Ci bardzo Justynko za szybka odpowiedz wiem ze decyzje musze podjac sama 26 mam spotkanie z lekarzem w sprawie przeszczepu ,wiem rowniez ze chca dla mnie jak najlepij,ze te wszystkie chemie oslabiaja moje organy,ktore na razie dzieki Bogu pracuja dobrze ale wszystko ma swoja wytrzymalosc i swoje granice,wazne ze jest dawca i tak sobie mysle,ze kto nie ryzykuje ten nie wygrywa.Chociaz przychodza dni kiiedy widze wszystko w czarnych kolorach i mam totalnego dola ale gdybym sie nie bala to bylo by to nienormalne pozdrawiam
  Temat: chloniak nieziarniczny
grazyna606

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9652

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-11-05, 16:12   Temat: chloniak nieziarniczny
napisze troche o sobie mam na imie grazyna 52lata lecze sie w birmingham od 2006 r kiedy to wykryto u mnie chloniaka o srednim stopniu zlosliwosci strefy brzeznej IVst.W 2006r przeszlam 6xChop+Rituximab 2008r nawrot 1xEshap i2xmini Beam mial byc po tym atto przeszczep ale sie wycofalam czulam sie zmeczono dwa razy ladowalam po chemiach w szpitalu z pasocznica czulam ze nie dam rady.Nastepnie dostawlam co 3 miesiace Rituximab jako leczenie podtrzymujace jednak w 2010 roku paskuda znowu wrocila.Tym razem zdecydowalam sie na auttoprzeszczep,ktory mialam 3 pazdziernika 2010 myslalam,ze bedzie spokoj na dluzej niestety na wiosne wszystko zaczelo sie od nowa bardzo schudlam chociaz wyniki krwi nie byly zle postanowino podac mi nie za mocna chemie zeby moj stan sie poprawil jednoczesnie nie obcizajac za mocno organizmu,jednak po dwoch kursach R-cvp bylo jeszcze gorzej.Ponownie pobrano mi wezel do zbadania zeby sprawdzic czy choroba sie nie zmutowala,diagnoza nie ulegla zmianie.Zmieniono mi chemie naBendamustine 2 dni co 4 tygodnie odpowiedz organizu byla dobra tomografia wykonana miesiac temu wykazala,ze wszystko jest ok.13 i14 mam ostatni wlew.Dawce juz mi znalezli jest on niespokrewniony nie posiadam niestety rodzenstwa.Wtej chwi jest on badany.W grudniu mam miec kolejny tomograf,a pod koniec stycznia planowany jest przeszczep.Strasznie sie boje w tej chwili czuje sie super ale jak pomysle co mnie ma czekac skora mi cierpnie i caly czas sie waham.Moje ostatnie wyniki krwi hemoglobina13,9 biale cialka krwi 5,5 plytki krwi149.Przepraszam,ze pisze troche haotycznie ale jest to dla mnie nowosc takie forum.Serdecznie pozdrawiam i duzo zdrowka zycze
  Temat: chloniak nieziarniczny
grazyna606

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9652

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-11-04, 19:14   Temat: chloniak nieziarniczny
Witam jestem tu poraz pierwszy lecze sie w anglii w tej chwili jestem w trakcie leczenia 3 nawrotu zaproponowano mi przeszczep allo co o tym sadzicie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group