1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 13
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Historia Uli
harpiatoja

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-26, 22:29   Temat: Historia Uli
Jesteś niesamowita, i tyle :brav:
  Temat: Historia Uli
harpiatoja

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-20, 20:49   Temat: Historia Uli
Justyna napisała: "Soniu, chyba trzeba uszanować wolę Uli. Zawsze wlewać w nią jakieś iskierki nadziei, wiary, ale nienachalnie. I przede wszystkim niech ten czas będzie dla Niej wyjątkowy, otulony pozytywnymi emocjami, przyjaźnią, życzliwością. I jednak chyba jest to bardzo ważne, osiągnąć spokój wewnętrzny."

Zgadzam się w całej rozciągłości. Staraj się znaleźć w sobie choć tę iskierkę radości i pomyśl, że te święta może i będą ostatnie, ale też WYJĄTKOWE. Twoje i Uli. Wasze Święta
:heart:
  Temat: Historia Uli
harpiatoja

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-15, 23:18   Temat: Historia Uli
No to Ula będzie miała cudowne święta. Dzięki Tobie... :in_love:
  Temat: Historia Uli
harpiatoja

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-02, 22:32   Temat: Historia Uli
Cóż mogę napisać...Powiedz Uli, że myślimy o niej cały czas i nie jest sama. Mam nadzieję, że konsylium o którym piszesz poskutkuje decyzjami, które przyniosą ulgę Uli. Koniecznie jak najszybciej daj znać co postanowiono. Zatem czekamy do 6 grudnia. Trzymam kciuki :heart:
  Temat: Historia Uli
harpiatoja

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-10-26, 23:22   Temat: Historia Uli
Witaj,
sądzę, iż Ula sama orientuje się co do swojej sytuacji, ale Ty ją najlepiej znasz i Wiesz co dla niej dobre i co czuje, co Jej powiedzieć...
Przykro się czyta co piszesz..Ściskam Was wszystkich, i tylko myślą wspierać Was mogę. Zwłaszcza Ulę-i ją najbardziej tulam
:tull: :tull:
  Temat: Historia Uli
harpiatoja

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-10-20, 10:25   Temat: Historia Uli
Straszne to co napisałaś, miałam nadzieję na bardziej pozytywne informacje...Ula się chyba poddała, ma dosyć cierpienia, wcale Jej się nie dziwię...Tak jak napisała Zebra, myślę, że Ula na Ciebie poczeka. Przekaż Uli, że nie jest sama, jesteśmy tu i myślimy o Niej. Całym sercem Jesteśmy z Nią ::rose::
  Temat: Historia Uli
harpiatoja

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-10-18, 13:21   Temat: Historia Uli
Soniu, jak tam Ula? Ściskam |uscisk|
  Temat: Historia Uli
harpiatoja

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-10-15, 22:32   Temat: Historia Uli
sonia21 napisał/a:
Hej
muszę Wam napisać coś dobrego , dzisiaj dzwoniła do mnie Ula była w tak dobrym humorze , że aż byłam zdziwiona ale bardzo mnie to ucieszyło nie wiem jaki był powód tej radości ale to nie ważne , ważne jest to , że nie ma doła , będę się widziała z Ulą we wtorek jak pojadę po wyniki męża , Ula ma chemię
pozdrawiam cieplutko |buziaki|

I oby ten uśmiech towarzyszył Uli jak najczęściej. Przekaż Uli, że wszyscy tutaj o Niej myślimy. Jesteśmy Jej " rodziną, trzymamy kciuki i cieszymy się z każdej nawet najmniejszej dobrej wieści. Uściskaj Ulę jak najmocniej :cmok:
  Temat: Historia Uli
harpiatoja

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-10-07, 11:08   Temat: Historia Uli
:heart: :heart: :heart:
  Temat: Historia Uli
harpiatoja

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-18, 16:11   Temat: Historia Uli
Soniu, dawaj numer konta na pw, szkoda czasu |buziaki|
  Temat: Historia Uli
harpiatoja

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-16, 13:07   Temat: Historia Uli
Mieszkam trochę daleko od Częstochowy, ubrania także odpadają (rozmiar 34-36) Jeśli chodzi o komputer, monitor może udałoby się załatwić. Pomoc w kwestiach technicznych (przy składaniu tego majdanu) oferuje mój mąż. Składka jak najbardziej-jestem za.
Więc Soniu do dzieła! |prosi|
  Temat: Historia Uli
harpiatoja

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-15, 00:07   Temat: Historia Uli
Soniu, dołączam się do głosów poprzedników. Ula czuje się teraz potwornie samotna, stąd taka reakcja. Trudno sobie teraz wyobrazić co ona przeżywa. Nawet pewnie nie pomyślała, że może Cię zranić-ma teraz pełne prawo do egoizmu. Poczekaj troszkę, na pewno się uspokoi i następna rozmowa będzie już miała inny charakter. Jesteś wspaniałą przyjaciółką. Każdy by chciał taką mieć, ja też... [tak]
  Temat: Historia Uli
harpiatoja

Odpowiedzi: 479
Wyświetleń: 130621

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-09-09, 10:35   Temat: Historia Uli
Ula,
cała Polska jest z Tobą!!!Masz nie tylko przyjaciółkę Sonię-Masz nas i nasze ciepłe myśli, które płyną w Twoim kierunku wszystkimi drogami. Niech one Cię rozgrzeją i mam nadzieję, że dzięki nim przynajmniej na chwilę zagości uśmiech na Twojej twarzy. Gosia :flow: |buziaki| :flower: :heart:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group