1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 18
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: problem z prezentem
harpiatoja

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 42736

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-22, 22:17   Temat: problem z prezentem
gaba napisał/a:
rezent to jest coś dla mnie, najlepiej coś drogiego i luksusowego (względnie)na co mnie by było szkoda forsy, a tak kupione, jest i używam trochę luksusu.

Ja tez się z tym zgadzam. I również nie toleruję prezentów AGD. Jak tu cieszyć się z patelni? Gdybym dostała taki prezent od męża z pewnością bym jej użyła nawet natychmiast. I to na pewno nie do smażenia :]] Nigdy nie kupowałam nikomu skarpetek, majtek itp. I sama też nie chcę tego dostawać. Lubię prezenty-niespodzianki. Podarunek nie musi być przecież drogi, żeby sprawił przyjemność. Choć nie pogniewam się na "odrobinę luksusu"...Tak mnie w ostatnie święta zaskoczył mój mąż; od dawna marudziłam, że on i córka mają swoje komputery. Ja musiałam zawsze się któregoś prosić, żeby skorzystać. No i wymarudziłam, laptopa pod choinkę :) To mój najdroższy i najbardziej udany prezent w życiu. Do teraz się z niego cieszę...
  Temat: problem z prezentem
harpiatoja

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 42736

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-21, 21:09   Temat: problem z prezentem
Finlandia napisał/a:

E tam. W tym celu powinien iść do Starbucksa ze swoim Ipadem i czytać e-booki popijając latte grande.

:hlehle:

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Finlandia: 2011-12-21, 21:10 ]
No co! Ja tak robię i jestem fajna!

  Temat: problem z prezentem
harpiatoja

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 42736

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-21, 21:01   Temat: problem z prezentem
JustynaS1975 napisał/a:
harpiatoja, zadawaj jak najwięcej pytań i proszę o wyjaśnienia. Bo ja w ogóle takiego e-papierosa nie potrafię sobie wyobrazić :]

No, to też właśnie pytam...Ja też nie wyobrażam sobie takiego papierosa. To prawda, przemknął mi się czasami jakiś osobnik (zwykle płci męskiej) z czymś dziwnym w paszczy. I to coś ledwo przypominało papierosa, nie dymiło, nie śmierdziało...A dumny posiadacz całą swoją postacią mówił: patrzcie na mnie, jestem trendy! |haha| Czy takiego papierosa czymś się ładuje, czy tylko ssie (bez skojarzeń proszę). Mąż mi właśnie podpowiedział, że e-papieros to "aplikator" nikotyny, coś jak wódka w...czopkach :rott:
  Temat: problem z prezentem
harpiatoja

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 42736

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-21, 20:27   Temat: problem z prezentem
Anelia napisał/a:
harpiatoja, pali się jak zwykłego papierosa :) ma inny smak i jest cięższy od normalnego papierosa. Ceny są przeróżne.

Ale przecież to nie dymi, to co się wdycha? Wydaje mi się, że oprócz nikotyny dla palacza także dym jest ważny(przepraszam, nigdy nie paliłam-stąd te pytania "blondynki" :oops: )
  Temat: problem z prezentem
harpiatoja

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 42736

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-21, 20:01   Temat: problem z prezentem
Anelia napisał/a:
o jakimś czasie kupiłam innego e-papierosa. Zdecydowanie lepszy. Kosztował około 180 złoty.

E-papierosy różnią się w cenie (dość znaczna jest ta różnica jak sama napisałaś), ale czym jeszcze? Jak to w ogóle się "pali"?
  Temat: problem z prezentem
harpiatoja

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 42736

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-21, 19:43   Temat: problem z prezentem
akos6 napisał/a:
no tego nie przewidziałam... 8-) ale może to chociaż zdrowsze będzie.... ;)

Zdrowsze na pewno, ale czy Twojemu mężowi to "zasmakuje"...Życzę, aby tak. Ile Cię kosztował ten prezent jeżeli można wiedzieć? Ja się także interesowałam swego czasu zakupem e-papierosa. Ale kiedy usłyszałam opinię o powyższym z ust męża, nie dowiadywałam się już o cenę ||bshit||
  Temat: problem z prezentem
harpiatoja

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 42736

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-21, 19:31   Temat: problem z prezentem
Akos6- uważaj, żebyś z tym e-papierosem nie nabiła się sama w butelkę jak ja z zakupem fajki :mrgreen: No bo nowa pasja nieco kosztowna się zrobiła...
  Temat: problem z prezentem
harpiatoja

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 42736

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-20, 20:17   Temat: problem z prezentem
No i proszę, teraz wiem co się Wam dziewczyny marzy w prezencie :hlehle:
  Temat: problem z prezentem
harpiatoja

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 42736

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-20, 19:57   Temat: problem z prezentem
Kto mi tu do licha zmienia temat mojego, bardzo poważnego wątku?! :rrr: [foch] ;)
Iwka3219, Twoje kreatywne pomysły są świetne. Jednak trza do nich czasu (np te kolaże)a u mnie z tym kruchutko; nie wiem nawet jak zdołam rozciągnąć czas i przygotować wszystko na święta jak się należy... |hmm| Dlatego zmuszona jestem do pójścia na "łatwiznę". A tak nawiasem mówiąc-dokupiłam jeszcze kufel, na którym namalowany jest proces ewolucji człowieka(no Wiecie, od małpy począwszy aż do człowieka właściwego :mrgreen: ). Z tym, w tej "wersji" ewolucji dodano jeden malutki element-rosnący mięsień piwny...
  Temat: problem z prezentem
harpiatoja

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 42736

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-19, 16:08   Temat: problem z prezentem
małgosia_43 napisał/a:
Co Wy piszecie - kapcie jak najbardziej zawsze i wszędzie- przesąd mówi, że jak się daje kapcie pod choinkę osobie, to ona będzie posłuszna przez cały rok

No, że też ja wcześniej na te kapcie nie wpadłam... :mrgreen:
No właśnie, niech jakiś pan się wypowie na temat prezentów. Serdecznie zapraszamy. I obiecujemy, że nie będziemy rzucać kapciami, prawda dziewczyny? :lol:
  Temat: problem z prezentem
harpiatoja

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 42736

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-18, 20:29   Temat: problem z prezentem
Zoja 62 napisał/a:
Gorzej z PiW....kompletna kaplica! Czy faceci muszą na starość dziecinnieć? Aż nogami przytupuje na prezenty! Aż mam ochotę zapakować mu ozdobną rózgę.

Na starość? Oni są dziecinni całe życie. A z tą rózgą niezłe... :devil: Powiem Ci tyle: im starsza d...tym bardziej dziecinna. "Chłopców" dotyczy to w szczególności. Patrzeć, jak szybko pochłaniają kolacje wigilijną (ukradkiem zerkając pod choinkę), żeby dorwać się wreszcie do prezentów...bezcenne!!!
iwka3219, super przepis, dobrze wiedzieć, że Masz takie barmańskie doświadczenie. W razie czego przed Sylwestrem podasz pomocną dłoń? :-D

[ Dodano: 2011-12-18, 20:30 ]
JustynaS1975 napisał/a:

Taką na co najmniej 1,5 m długą, myślę, że czarna to odpowiedni kolor, rękojeść, dobra w uchwycie, ładnie ozdobiona, na drugim końcu ładnie wysadzona małymi kryształkami. ;)

O, właśnie tak :lol:
  Temat: problem z prezentem
harpiatoja

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 42736

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-18, 18:49   Temat: problem z prezentem
iwka3219 napisał/a:
Ja popijam dzis zakupiony gin , co by mi praca lzejsza byla - ehh pisze prace nt. Warszawy a gl. Stefana Starzynskiego i sie skupic nie moge

Po ginie też raczej nie mogłabym się skupić ;)
Dlaczego zazdrościsz? Nie Masz nikogo do obdarowania? :?ale?:
  Temat: problem z prezentem
harpiatoja

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 42736

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-18, 18:36   Temat: problem z prezentem
iwka3219 napisał/a:
Zdradzisz nam ta tajemnice :<: |happy|

Tak troszkę się boję, bo małż wie, że często bywam na tym forum i jeszcze podpatrzy. Ale niech tam...Nic oryginalnego. Zakupiłam irlandzką 12-letnią whisky , a w zamyśle na dokładkę fajną zapalniczkę, albo dobrą wodę kolońską. Albo i to i to, zależnie od kosztów. Niech ma rekin :-D
  Temat: problem z prezentem
harpiatoja

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 42736

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-18, 18:23   Temat: problem z prezentem
Anelia, z tym sprzętem do robienia brzuszków, to chyba byłby bezużyteczny prezent (chyba że sama bym używała). Mój luby już ma brzuszek mięśniem piwnym zwany... |mad1| i kiedy ostatnio zmobilizowałam go do ćwiczeń na jednym brzuszku się skończyło. A nazajutrz...zakwasy :???:
Ale, ale w tajemnicy Wam napiszę, że coś kupiłam i jeszcze jedno mam w planie |happy|
  Temat: problem z prezentem
harpiatoja

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 42736

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-12-17, 23:08   Temat: problem z prezentem
O kurcze, ale się porobiło...Gdybym miała wór z prezentami, pełen by był zdrówka dla Was!!!
I tego wszystkim życzę najbardziej :heart:
[quote]Książka to zawsze dobra rzecz, oczywiście, o ile ktoś w ogóle czyta, czy choćby używa (poradniki, słowniki) książek.
To samo z płytą, czyli muzyką.
Musiałabyś przejrzeć te książki z fantastyki, może jest tam więcej książek jakiegoś autora, czyli ulubionego i wtedy może jeszcze jakiejś książki w tym zestawie nie ma.
Jak to jest fantasy, a nie SF (popatrz dokładnie), to zdarzają się takie różne gadżety, np. figurki, koszulki z nadrukami. Są jeszcze gry RPG, które lubią miłośnicy fantasy - karciane, planszowe, ale dosyć drogie, zależy która.
Ja akurat należę do miłośników SF :) , ale coś tam wiem o zamiłowaniach ludzi z fantasy.

Może nie ma książki serwisowej do tej Hondy, a taką można gdzieś znaleźć?
Zdaje się, że wydawnictwo WKŁ ma najlepsze do samochodów.

No i jeszcze te gry komputerowe - tu można połączyć fantastykę i gry komputerowe, można rozejrzeć się za jakimiś nowościami. A Wiedźmina lubi, czytał, ma grę?

Może jeszcze dobry film SF na DVD albo Blu-Ray, jeśli macie?

A może potrzebna mu większa karta pamięci do aparatu cyfrowego albo komórki?
Pokrowiec na telefon, futerał na aparat foto, jeśli ma?

Jeśli interesuje się fotografią i ma aparat typu lustrzanka, to też można by było kupić filtr efektowy, pierścienie pośrednie itp.

Viola, na prawdę Masz masę pomysłów :) Małż lubi zarówno SF, jak i fantasy, Wiedźmina zna, jest posiadaczem wszystkich części. Grę także, a film jest wg niego do...no Wiecie do czego...Komórkę nosi w kieszeni i nie toleruje "pończoch". Filtry i futerał do lustrzanki już ma dawno. Może faktycznie coś z gier, tylko co?
Viola, Ty oblatana jesteś w tej tematyce, może coś polecisz? A co Wy kupujecie swoim panom?
A z tą taśmą to świetny pomysł, ale raczej dopiero po kolacji :oops:
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group