1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zmiana przy kostce - czerniak ?
icia

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 3952

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-09-10, 18:33   Temat: Zmiana przy kostce - czerniak ?
Aniu77 ja miałam usuwane znamię w zwykłej poradni chirurgicznej , robił to zwykły chirurg nie chirurg onkolog a zrobił to bardzo fachowo za co jestem mu niezmiernie wdzięczna,
na skierowaniu nie miałam nic napisane że to zmiana podejrzana onkologicznie więc nie kierowano mnie do CO
a w poradni chirurgicznej wycinkę u nas robi się od ręki ale to niestety od Bydgoszczy kawałek drogi :-(
Ja na twoim miejscu z podejrzaną zmianą nie czekała bym do stycznia
  Temat: Zmiana przy kostce - czerniak ?
icia

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 3952

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-09-09, 14:08   Temat: Zmiana przy kostce - czerniak ?
Maju u mnie zmiana na skórze była widoczna tzn w dość szybkim tempie urósł i zmieniał kolor ale z tego co wiem nie musi zbytnio rosnąć na wierzchu żeby pieprzyk był czerniakiem ale na pewno sama już wyczytałaś że wcześnie wykryty i wycięty nie pociąga za sobą dalszych konsekwencji , tylko obserwacja i badania kontrolne np. tak jak w moim przypadku tak że głowa do góry i naprawdę nie zamartwiaj się na zapas :)
  Temat: Zmiana przy kostce - czerniak ?
icia

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 3952

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-09-09, 13:50   Temat: Zmiana przy kostce - czerniak ?
Maju poczekaj na wynik dopiero on da Ci odpowiedź i nie zamartwiaj się na zapas :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group