1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płuca prawaego z licznymi przerzutami
ileene

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 10603

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-06-21, 22:42   Temat: Rak płuca prawaego z licznymi przerzutami
::rose::
  Temat: Rak płuca prawaego z licznymi przerzutami
ileene

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 10603

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-05-28, 10:58   Temat: Rak płuca prawaego z licznymi przerzutami
To nie ma co ukrywać jest tutaj duże zaniedbanie ze strony specjalistów...!

Jest taka książka pt. "Rozmowy o śmierci i umieraniu" tytuł jest troszkę dołujący ale są w niej rozmowy z osobami chorymi na raka, gdzie dzielą się swoimi obawami, troskami, nadziejami i oczekiwaniami dotyczącymi zachowania rodziny, duchownych i personelu medycznego opiekującego się. Może pomóc Ci stawić czoło, uświadamiając w ten sposob jak ważną rolę odgrywa każdy z nas w takiej sytuacji. Ja ja przeczytałam parę razy i pomogła mi popatrzeć na to z innej strony! Może uda Ci się ją dostać, jest naprawdę pomocna, o tym czy powiedzieć prawdę czy nie Mamie o tym stanie, też tam jest i to musisz Ty sama mniej więcej wiedzieć jak zareaguje Mama na to, znasz ją przecież... Ja jestem za tym żęby nie mówić, a Madzia70 żeby powiedzieć, jak będzie zadawać pytania, ale jak Ty czujesz wewnętrznie, że powinnaś powiedzieć to zrób to!
  Temat: Rak płuca prawaego z licznymi przerzutami
ileene

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 10603

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-05-28, 10:14   Temat: Rak płuca prawaego z licznymi przerzutami
Chciałam powiedzieć, że jestem załamana postawą taką a nie inną tylu specjalistów!

Jeżeli chodzi o to, czy powiedzieć Mamie o jej stanie zdrowia, to wydaje mi się, że lepiej nie, dlatego, że po pierwsze jak pisałaś prosiła pielęgniarkę o magiczny lek, wiedząc tylko o przerzutach do kości, więc informacja o innych przerzutach mogła by ją jeszcze bardziej załamać. No i po drugie ta wiara w tego bioenergoterapeutę daje jej siłę w walkę, więc może niech jej wiedza zostanie na tym etapie, ktorym jest. Tutaj też sam fakt, że niechce rozmawiać o chorobie też w jakiś sposób coś przekazajue...!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group