1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
ina_b

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 33277

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-06-22, 00:07   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
Na parę dni spokojnie możesz dawkę zmniejszyć, jednak nie odstawiaj zupełnie, ponieważ powrót może być jeszcze cięższy. Mam ten sam problem - tyle że ja na uspokojenie serducha biorę bisocard; zalecenie zmniejszania dawki na parę dni padło ze strony moich lekarzy. Nie za często, ale np w sytuacjach stresowych, nagromadzenia obowiązków - mogę sobie na coś takiego pozwolić.
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
ina_b

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 33277

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-06-28, 15:45   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
Od operacji biorę euthyrox 150/125. również mialam problemy z sercem ("palpitacje"), dlatego lekarz doraźnie zapisał mi bisocard. Teraz jestem miesiąc bez hormonów tarczycy i bisocard nie był potrzebny, więc za głównego winowajcę śmiem uznać euthyrox.
  Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
ina_b

Odpowiedzi: 111
Wyświetleń: 33277

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-06-27, 20:44   Temat: Rak tarczycy brodawkowaty
Ja tak niestety mam. Zgłaszałam to lekarzowi, miałam gruntowne usg kilka razy od operacji. Powiedział mi, że jedynym powodem mogą być zrosty, które niestety mi się porobiły. Po operacji jestem też dobrym wskaźnikiem pogodowym - na burzę blizna "ciągnie", a szyja jest jakby twardsza.

Co do przeciwciał - też mam bardzo wysokie (jeden płat mi został), ale lekarz nie wspominał, że może mieć to wpływ.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group