1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zycie po śmierci ukochanej osoby...jak dalej żyć?
irene

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 24781

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2013-04-02, 23:22   Temat: Zycie po śmierci ukochanej osoby...jak dalej żyć?
Witam. Jestem nowa na forum. Czytałam je wcześniej ale nie miałam odwagi się rejestrować. Mój tatuś odszedł 1-go marca 2013. W samo południe. Chorował na raka przełyku od 2011 roku.
Niestety nie miał tyle "szczęścia" co mąż Joanny. Odszedł w pełnej świadomości.
15- go stycznia miał zabiek tracheotom. ii. Pękła mu tarczyca zaatakowana przerzutami i wykrwawił się przez otwór po tracheotomii. Odszedł w domu, na swojej ukochanej kanapie, na rękach mojej mamy. Czekając na karatkę i na mnie. Dojechałam zaraz po pogotowiu. Spokojna i opanowana. A 17.03 okazało się, że jestem w ciąży. Tato od roku namawiał mnie i męża, żebyśmy zrobili rodzeństwo dla jego ukochanego wnusia. Synek ma 6 lat. I tak sobie myślę, że to dzięki Tacie. Nie chciał abyśmy rozpaczali, żeby nowe życie wypełniło pustkę po nim. Wiem, że nikt go nie zastąpi, ale tak samo jak we mnie i w moich dzieciach będzie cząstka jego. Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale od dnia kiedy odszedł jestem spokojna. Śpię spokojnie i nie boję się o niego. Jak mam kryzys i łzy cisną się do oczu i chcę wykrzyczeć dlaczego , zaraz się ganię za swoje samolubstwo. Nie chciał cieć. I jakoś się trzymam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group