1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 20
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak to wytrzymać
iskra07

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104767

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-10-07, 21:05   Temat: Jak to wytrzymać
I ja Ci dziekuje za piekna modlitwe...
  Temat: Jak to wytrzymać
iskra07

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104767

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-10-03, 10:16   Temat: Jak to wytrzymać
Przyjmij wyrazy wspolczucia ::rose:: moja Ty dzielna dziewczyno :tull:
  Temat: Jak to wytrzymać
iskra07

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104767

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-10-02, 14:52   Temat: Jak to wytrzymać
Jedź jedź. Badz z nią teraz
  Temat: Jak to wytrzymać
iskra07

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104767

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-10-01, 11:47   Temat: Jak to wytrzymać
Obertas,pięknie to ująłeś...
Juz wszystko chyba zostało powiedziane więc ja powiem tylko tyle, że możesz na mnie liczyć jesli chciałabyś... pomilczeć chociaż... Jestem z Tobą całym sercem. Wiem, ze sie boisz i co bym nie powiedziała to i tak nie przestaniesz odczuwać strachu. To normalne, ja tez sie bałam, boje sie do tej pory, ale to jest juz inny strach...
Sciskam mocno :tull:
  Temat: Jak to wytrzymać
iskra07

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104767

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-09-29, 15:37   Temat: Jak to wytrzymać
Czy to może zapach amoniaku?
  Temat: Jak to wytrzymać
iskra07

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104767

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-09-29, 07:27   Temat: Jak to wytrzymać
Wydaje mi się,ze te uczucia, które masz to nic innego jak nadzieja. Zapewniam Cię, ze ta umiera ostatnia. Nie ma określonej reguły"na umieranie". Każdy odchodzi inaczej. U nas było tak samo, widziała swoja mamę w ostatnim dniu jej życia i tez miałam nadzieje,ze jednak cos sie da zrobić.Moja mama była do konca nawadniana miała podawany tlen wiec myślałam po cichutku,ze jeszcze cos robią,ze jeszcze ja ratują...Moja mam tak samo zapewne jak Twoja miała ogromna wolę życia, nie chciała odchodzić. Miała jeszcze plany na najbliższy rok co najmniej! Ale niestety, podstępna chorób okazała sie nierównym wrogiem. Według mnie,jest to mocno nie fair, ze my jako dzieci musimy widzieć jak nasi rodzice odchodzą...
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, wezwij lekarza, przeciez możesz?
Przytulam mocno
  Temat: Jak to wytrzymać
iskra07

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104767

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-09-28, 21:29   Temat: Jak to wytrzymać
Cytat:
Raz jestem pewna, że dam radę, za chwilę mało nie eksploduję.

Watpliwosci mozesz miec zawsze, ale ja zapewniam Cie, ze dasz rade!! Jestes silna, inteligentna kobieta i nie ma opcji, ze sobie nie poradzisz! Zrobisz to dla siebie, dla swoich dzieci, meza i taty, a przede wszystkim zrobisz to dla NIEJ!! I tak ma byc.
Jestem przy Tobie myslami prawie caly czas (wiec jesli moj pracodawca nie da mi premii, bo jestem w pracy tylko cielesnie, to wiedz, ze sie zglosze po nia do Ciebie :--: ). Nie wiem czy jestes wierzaca, ale w sumie to nie problem, bo ja i tak modle sie za obie nasze mamy.
I kiedy Twoja mama bedzie gotowa zeby spotkac sie z moja mama Ty sobie z tym poradzisz...

Sciskam mocno :tull:
  Temat: Jak to wytrzymać
iskra07

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104767

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-09-27, 19:48   Temat: Jak to wytrzymać
Moja Ty kochana _itsme_
  Temat: Jak to wytrzymać
iskra07

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104767

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-09-27, 11:13   Temat: Jak to wytrzymać
Karina ma racje, ale z drugiej strony moze jeszcze nie "przyszedl jej czas"? Moja mama "spala" od srody do soboty rana. Byc moze Twoja mama jeszcze troche "pospi". Skup sie na tym zeby nie cierpiala i nie meczyla sie. Jak przyjdzie jej pora- odejdzie. Trzeba zyc dalej, gotowac obiady, sprzatac, zajmowac sie dziecmi itd. Nie czekaj na smierc, ona sama wybierze odpowiednia pore bez wzgledu na to jak bardzo czekamy na nia. Nie da sie tego zaplanowac...
Wiem, ze serce rozrywa, ze czlowiek miejsca sobie znalezc nie umie, wiem jaki to trudny czas, ale tutaj nic nie mozesz zrobic, bo zycie nie jest takie "zerojedynkowe".
Tak wiec zadbaj troche o siebie, wez goraca kapiel, naloz maseczke na twarz, zrob sobie paznokcie albo idz z rodzina na spacer. Zrob cokolwiek, bo nie masz na nic wplywu...
Przytulam wirtualnie i myslami jestem z Toba :tull:
  Temat: Jak to wytrzymać
iskra07

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104767

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-09-26, 22:23   Temat: Jak to wytrzymać
Tak, ten czas jest ciezki, bo tak naprawde nie wiemy co potem? Co sie stanie z nami i z tymi ktorzy odchodza. Bo mimo jakiejkolwiek wiary to i tak w takich momentach dopadaja nas watpliwosci... Ale najwazniejsze na swiecie teraz dla Ciebie niech bedzie to, ze w chwili gdy Twoja mama odejdzie nie bedzie czula ani bolu, ani strachu, a napewno przestanie sie meczyc...
Sciskam najmocniej na swiecie :tull:
  Temat: Jak to wytrzymać
iskra07

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104767

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-09-26, 22:02   Temat: Jak to wytrzymać
Niech spi, kochana. Niech spi.
:tull:
  Temat: Jak to wytrzymać
iskra07

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104767

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-09-26, 21:31   Temat: Jak to wytrzymać
andres napisał/a:
Może coś przeoczyłem, bo pisałaś coś o guzku w głowie Mamy, ale czy Twoja Mama ma glejaka?
No chyba cos przeoczyles wiec wroc, prosze do jej pierwszego postu.
  Temat: Jak to wytrzymać
iskra07

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104767

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-09-26, 18:46   Temat: Jak to wytrzymać
Wyjdź z domu
  Temat: Jak to wytrzymać
iskra07

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104767

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-09-26, 18:28   Temat: Jak to wytrzymać
Wierzy, na pewno Ci wierzy, tylko jej ciężko Was zostawić. Jak większość matek swoje dzieci...
  Temat: Jak to wytrzymać
iskra07

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104767

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-09-26, 18:13   Temat: Jak to wytrzymać
Pomoże,pomoże jestem tego mocno pewna.
Trzymaj się kochana. Przytulam Cie całym 💔.Jestem z Tobą myślami...

[ Dodano: 2015-09-26, 18:15 ]
Tylko nie płacz przy niej, żeby sie nie martwiła...
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group