1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Proszę o pomoc w interpretacji wypisu ze szpitala. Rak płuc
izowita

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 24181

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-12-06, 16:19   Temat: Proszę o pomoc w interpretacji wypisu ze szpitala. Rak płuc
Hospicjum domowe z tego co wiem mam dwa tryby opieki nad pacjentem. Zależy jak go kwalifikują.
Albo codzienne wizyty pielęgniarki, albo 2 razy w tyg pielęgniarka i raz na tydzien lekarz.

Może warto tam podjechać, i zapytać dlaczego nikt nie przyjechał... Każdy pacjent zarejestrowany w hospicjum na swoja kartę, ktorą sie podpisuje przy kazdej wizycie u chorego.
  Temat: Proszę o pomoc w interpretacji wypisu ze szpitala. Rak płuc
izowita

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 24181

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-12-02, 15:48   Temat: Proszę o pomoc w interpretacji wypisu ze szpitala. Rak płuc
Ciężki orzech do zgryzienia. Wydaje się, że próbowaliście juz wszystkiego.
Jesli Tata się uparł i nie chce leczenia, to chyba zostaje wam to zaakceptować. Jednak nie przestawajcie namawiania. Być może noc nie da ale niczego tum nie ryzykujecie.

Trzymam kciuki by Tata zmienił zdanie
  Temat: Proszę o pomoc w interpretacji wypisu ze szpitala. Rak płuc
izowita

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 24181

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-11-30, 20:23   Temat: Proszę o pomoc w interpretacji wypisu ze szpitala. Rak płuc
Dobrze, że bedzie hospicjum domowe. Napewno się przyda i czlowiek mniej się boi mając taką fachową pomoc. Wiesz, że zawsze mozna zadzwonić, zapytać poradzić się. To bardzo wiele, że nie zostaje się z tym całkiem samemu.
Tymbardziej, że jak piszesz są przerzuty do mózgu.
Przykro mi to mówić ale ta choroba postępuje szybko, aż się popłakałam gdy sobie przypomniałam, to co sama przechodziłam niedawno.
Dużo siły i wytrwałosci zyczę ...
  Temat: Proszę o pomoc w interpretacji wypisu ze szpitala. Rak płuc
izowita

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 24181

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-11-30, 11:40   Temat: Proszę o pomoc w interpretacji wypisu ze szpitala. Rak płuc
To bardzo przykre co piszesz .....
Jednak chyba trochę rozumiem Twojego Tatę. I mimo, że jest to trudne to wydaje mi się, że chyba należy uszanować jego wolę.
Co innego gdyby nie zdawał sobie sprawy z powagi sytuacji.
Możecie nadal próbować go namawiać, chyba nawet trzeba próbować. Może jeszcze zmieni zdanie, ale jesli sie nie zgodzi to nic na to nie poradzicie

Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group