1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak drobnokomórkowy płuc
izowita

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 15796

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-11-14, 16:53   Temat: Rak drobnokomórkowy płuc
PatiSza napisał/a:
Ciężko mi przejść do porządku dziennego przez chorobe taty,od września mało sypiam i non stop śledze jakieś informacje w internecie,niestety same negatywne :cry:

To spadło na nas jak grom z jasnego nieba,boję się bardzo, nie jestem gotowa na to żeby nie mieć taty,jeszcze nie teraz

Doskonale wiem co przeżywasz. Nie czytaj tak bardzo duzo na ten temat bo to faktycznie niebardzo pomaga. Pamiętam ze jak ja zaczełam się edukować to zamiast walczyć płakałam w poduszkę. Dopiero jak odstawiłam częsciowo internet i wziełam się za walkę poczułam się lepiej. I moj Tato też odczuł różnicę bo zauważyłam że moja wola walki i moja nadzieja udziela się również jemu. Choć strach był we mnie ogromny nadal i nigdy nie zniknał to nauczyłam się go trochę kontrolować.
Po jakims czasie nie jest wcale łatwiej ale czlowiek przyzwyczaja się do faktu choroby. Wazne by się nawzajem wspierać, by wspierać chorego. Nie pozwalać mu się załamywać.
PatiSza napisał/a:
stopien 1a.
to bardzo dobra wiadomość. Dbaj o Tatę i życzę sukcesów w walce z chorobą.
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group