1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: TATA mój i wnuczka DZIADEK UKOCHANY CIERPI
izulek

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 11605

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-06, 14:33   Temat: TATA mój i wnuczka DZIADEK UKOCHANY CIERPI
Witaj kochana sciskam cie cieplo i wiem ze to co czujesz jest nie do opisania,bol,milosc,cierpienie,smutek,brak,kochana bylas z nim,rozmawialas,czul,wiedzial ze go kochasz to jest najwazniejsze,musisz byc silna dla synka,wiem ze to glupie bo w tej chwili nikt nie jest w stanie cie pocieszyc tak juz jest,lecz zycie to ciagla walka wiem i wierze ze jestes silna,wrazliwa i dasz rade jestem z toba calym sercem,myslami,dziekuje za wiadomosc zawsze mozesz napisac,jesli bedziesz miec potrzebe,choc teraz byc moze musisz pozbierac mysli,lecz pamietaj ze jestem,pozdrawiam i szczerze wspolczuje ci.
  Temat: TATA mój i wnuczka DZIADEK UKOCHANY CIERPI
izulek

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 11605

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-05, 16:34   Temat: TATA mój i wnuczka DZIADEK UKOCHANY CIERPI
Dziekuje ci bardzo ze mino swoich mysli.traumy.zalu,masz tez na to aby odpisac mi,tak masz racje rozumiem cie naprawde dobrze wiem co to wszysto znaczy wiem jak ci ciezko wiem ze wraca strach ja tez tak mialam bo mam nie mile wspomnienia z tego okresu lecz wtedy wracam do dziecinstwa do tego jakim dobrym byl ojcem,jak dbal o mnie jak kochal mimo iz mama przechodzila pieklo a ja bylam rozerwana na pol kochalam i kocham go bardzo,wiem ze wiele rzeczy wraca tych przykrych zlych,myslisz wtedy ze nie wiesz co czujesz?czy wogole czujesz lecz jedno teraz jest najwarzniejsze daj od siebie wszystko niech czuje cieplo,milosc,wiare niech wie ze cie ma to jest najwarzniejsze zycze ci wytrwalosci,nadzieji i wiary mysle ze dasz rade jestes dobra madra kobieta bo kto jak nie my?wierze w ciebie sciskam cieplo jestem z toba.
  Temat: TATA mój i wnuczka DZIADEK UKOCHANY CIERPI
izulek

Odpowiedzi: 35
Wyświetleń: 11605

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-02-03, 22:59   Temat: TATA mój i wnuczka DZIADEK UKOCHANY CIERPI
Witaj tak strasznie cie rozumiem,choc sama potrzebuje pomocy sily wiary nadzieji samej sobie nie umiem pomuc innym latwiej,wiem jak to jest gdy prosisz o to by tata nie cierpil zastanawiasz sie co zrobic?dlaczego?ja tez tak mam ciezko o tym pisac musisz byc dzielna ,silna nie dac sie poprostu zrobic wszystko co mozliwe by tata twoj nie meczyl sie i czul sie kochany,wiem ze dasz rade zycze i tego z calego serca,powodzenia wiara czyni cuda,i dodaje sily i odwagi ,pozdrawiam cieplo i szczerze
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group