1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: etm35 - komentarze
jaena

Odpowiedzi: 236
Wyświetleń: 36202

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-02-28, 07:46   Temat: etm35 - komentarze
etm35 napisał/a:
Jedno odmówilo z uwagi na fakt,iż tata byłby dla nich jedynym pacjentem w naszej miejscowości i pewnie im się nie opłaca.

jej, to tak mogą? :(

etm35 napisał/a:
Drugie ma koszmarną opinię.Podobno lekarz,który przyjeżdża to jakiś potwór zresztą panie,z którymi rozmawiałam wcale nie lepsze.Ich praca polega tylko na podawaniu leków przeciwbólowych,żadnych kroplówek,innych leków,badania krwi.

Przykre :(. Nie wiem jak można patrzyć na cierpiącego człowieka i zamiast serca okazywać mu oschłość i chłód:(. Może rutyna w niektórych ludziach zabija wrażliwość, może niektórzy już tacy się rodzą.

etm35, ja bym jednak nie rezygnowała z HD. Nawet jeżeli trafiliby się niezbyt mili ludzie. Byleby chociaż przeciwbólowo zabezpieczyli, bo to bardzo ważne. Mam jednak nadzieję, że wbrew opiniom trafią się Wam prawdziwe anioły.
  Temat: etm35 - komentarze
jaena

Odpowiedzi: 236
Wyświetleń: 36202

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-01-10, 12:58   Temat: etm35 - komentarze
etm35
A ja Cię rozumiem, wyobrażam sobie jakie rozterki przeżywasz, i moim zdaniem lepiej wałkować temat i dopytywać, niż potem żałować że się coś przeoczyło, zaniedbało. W końcu nie chodzi o katar tylko o poważną chorobę i każdy krok powinien być przemyślany, bo odwrotu nie ma.
Nie przejmuj się opryskliwymi komentarzami. Trzymam za Was kciuki.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group