1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
jermal

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 12565

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-07-09, 21:07   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
Witaj kasienkakasienka!
A może warto zwrócić się do innych ośrodków w Warszawie, które dysponują programem terapeutycznym związanym z sutentem. O ile wiem są to poza Szaserów; Centrum Onkologii, Szpital MSWiA no i ten mój nieszczęsny Magodent. Rzeczywiście 2 miesiące to duża strata bezcennego czasu.
Przy okazji dziękuję w tym miejscu majkelkowi za udostępnienie niektórych materiałów z konferencji (wszystkich wystąpień było około 30).
Pozdrawiam.
jermal
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
jermal

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 12565

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-06-16, 14:38   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
Witam Wszystkich!
Gdyby nie bezmyślna decyzja dr Elżbiety Senkus-Konefki z Gdańska o nie dopuszczeniu mnie do udziału, dyskusja byłaby bezprzedmiotowa. Na majowej (2012) konferencji w Jastrzębiej Górze był panel tematyczny „operacyjne leczenie przerzutów raka nerki”, omawiający najnowsze tendencje w tej sprawie. Obiecano mi, że materiały zostaną publicznie udostępnione na stronie pliszka@gumed.edu.pl jednak sam nie potrafię tam niczego odnaleźć. Może ktoś inny jest bardziej biegły w tej sprawie i udostępni nam te wszystkie "tajne artykuły" dotyczące naszej choroby.
Sam rozumiem jak ważne są jakiekolwiek działania, jakakolwiek pomoc, a nie traktowanie pacjentów i chorych jako bandę nieznających się na rzeczy półgłówków.
Pozdrawiam kasienkakasienka, męcz lekarzy, zdobywaj wiedzę, aż w końcu Ci ustąpią.
jermal
  Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
jermal

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 12565

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-06-15, 15:30   Temat: Rak nerki jasnokomórkowy z przerzutami
Witam kasienkakasienka!
Moim zdaniem należy się skontaktować z ośrodkiem (szpitalem), który ma podpisaną z NFZ umowę na leczenie raka nerki w programie ICD-10 C 64. W załączniku nr 10/2012/DGL Prezesa NFZ z 15.02.2012 opisane są wszystkie dostępne, bezpłatne leki i procedury. Lekarze z tych ośrodków mają też dostęp do innych leków, w ramach badań klinicznych (oczywiście z lekami dopuszczonymi do stosowania, choć nie tylko w Polsce. Szczegóły leczenia są niestety znane tyko im.
Pozdrowienia
jermal
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group