1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pytanie do onkologicznych.
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 19645

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-04-22, 14:49   Temat: Moja pierwsza
odpowiedż była:A dlaczego nie ja?Odpowiedziałem sobie pytaniem.Zastanawiając się dalej rozbujał się i tak dość póżno-nie żartuję.Tysiące km przepływane różnymi motorówkami czytaj czyszczenie układu paliwowego po drodze z kupowanego po drodze płynu nawet nie zawsze palnego=nowotwór jamy ustnej jest całkiem naturalną konsekwencją.I tyle,na pociechę opiszę śmieszna aczkolwiek prawdziwą historię.Za głębokiej komuny jeżdziliśmy z moim przyjacielem Kwiatkiem nurkować nad jezioro Pile.Na drugim brzegu jest Borne Sulinowo.Od ludzi mieszkających na drugim brzegu jeziora kupowaliśmy benzynę była wtedy na kartki-info dla forumowej młodzieży.Operacja wyglądała prosto płynęliśmy wielkim pontonem o świcie na drugi brzeg Zdrastwujtie tawariszczi i zostawialiśmy puste kanistry.Póżniej do pontonu odpowiednia ilość skrzynek mózgotrzepów i odebrać kanistry pełne.Proste?Raz wyszło inaczej-załoga się jakoś zmieniła i Ruki w wierch dżwięk repetowania ułatwił wykonanie polecenia,ale wiatr nas znosi od brzegu.Następny rożkaz Stoj my za wiosła Ruki w wierch znów odpływamy.Kwadratura koła skończyła się serią nad naszymi głowami.Na szczęście to obudziło naszego druga.Sytuacja się wyjaśniła :mrgreen: .Nie zadaję sobie pytań Dlaczego ja?Chwilę tj15min miałem po dowiedzeniu się przeszło i nie wysilam głowy.Zyję w terażniejszości czyli jak zawsze i nie będę tego zmieniał.I tak mam szczęście Kwiatek od 30roku życia jeżdzi na wózku-SM.Naprawdę nie mam na co narzekać :!:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group