1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 45
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: POGADUCHA
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244144

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-08-30, 08:05   Temat: POGADUCHA
I tak trzymaj DO ZWYCIĘZCÓW ŚWIAT NALEŻY :mrgreen:
  Temat: POGADUCHA
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244144

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-08-25, 20:54   Temat: POGADUCHA
Gratuluję chociaż wolałbym przeczytać że to już było.Dobre i to-dobre...?Mniejsze zło
  Temat: POGADUCHA
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244144

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-08-19, 09:56   Temat: POGADUCHA
AD Koleżanka DR-jeśli ktoś nie potrafi żyć własnym życiem to tak ma :lol: To jej problem nie Twój.Na pewno sobie dobrze radzisz :mrgreen: Pozdrawiam Jerzozwiesz :lol: :lol: :lol:
  Temat: POGADUCHA
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244144

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-07-15, 22:07   Temat: POGADUCHA
Niestety po moim pocałunku z panią H cały czas wyłażą mi nowe siniaki i to w innych miejscach niż stare już zanikające.Oczywiście są z lewej mojej strony tej obitej.Myślę że jeszcze trochę i jakoś się wyprostuję.Na depresję Nadzieja polecam COAXIL jest na receptę ja jakieś półtora roku temu używałem go na bezsenność-on nie jest nasenny to AD ale znakomicie mnie wyluzował i ustawił w ciągu dwóch tygodni.Nie miałem żadnych dolegliwości nawet przechodząc wszystkie pirieboje o których wiecie.Używałem go tylko dwa tygodnie.Buzioł dla wszystkich. :trala: :rott: |happy| :bravo"
  Temat: POGADUCHA
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244144

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-07-06, 21:14   Temat: POGADUCHA
Ty masz blisko a dla mnie wycieczka do Cieszyna to cała wyprawa.
  Temat: POGADUCHA
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244144

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-07-05, 21:29   Temat: POGADUCHA
To akurat nie.Chłop ma większy problem-daliśmy radę na piśmie nie będę tłumaczył.A środowisko muszę nieraz opuszczać-czekają na mnie koperty-to nie jest miłosna korespondencja ale pozwala wygodnie być nieszczęśliwym :mrgreen:
  Temat: POGADUCHA
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244144

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-07-05, 19:07   Temat: POGADUCHA
był monitoring bo ja sam nie byłem pewny po jakimś czasie oczywiście.facet na szczęście był na poziomie umówiliśmy sie w gości-przyjedzie do mnie do lasu ale naprawdę jestem pod wrażeniem.Cóż poprzednik skończył 7 lat...Będę miał nowy ;) Chłopu założyli kilka szwów na czachę i jak nowy.Mi sińce zejdą i też będzie korekt.To mój pierwszy raz-jestem jednak pod wrażeniem.Dobrze że jak wylądowałem wirując na przejściu dla pieszych nikogo tam nie było oni mieli czerwone.Będą oglądać jeszcze raz taśmę to powiedzą coś mądrego.Ale wrażenie jest mocne człowiek cały czas myśli że jest poziomo i tylko świat się przewraca.Nie ma tego złego co by na gorsze nie wyszło ;)
Mam do załatwienia sprawy w Cieszynie w tym tygodniu niestety rowerem za daleko pytam sie ukochanej czy jest jakiś samolot który niedaleko ląduje-mam zakaz Ty ostatnio masz szczęście inaczej.Ja uważam że mam szczęście a że jest nieraz blisko-to za mało-kosa zbyt tępa.Psy są niepocieszone-piechotą pruły nad rzekę sie kąpać.
  Temat: POGADUCHA
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244144

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-07-05, 16:58   Temat: POGADUCHA
Życie jest pełne niespodzianek-właśnie ujawniają mi się sińce na lewym boku i rękę mam sprawną inaczej.Tydzień trzeba umieć zacząć :rott: :trala:Strasznie podle jeżdzi się na dwóch kołach na drzwiach od pasażera jeszcze gorzej.Może nie mam wprawy :shock: Auto w środku jednak jest kanciaste-ale tytanżuchwa jest na miejscu.Najlepszy numer wycięły okulary podczas fikołków spadły mi z nosa i wyleciały przez okno.Któryś z gapiów je znalazł około 40 metrów od miejsca zaparkowania-jeśli ten manewr można tak nazwać ;) Nawet nie były zarysowane. :mrgreen:

[ Dodano: 2010-07-05, 17:00 ]
Honda z która daliśmy sobie buzi też pojechała na złom.Cóż life is brutal...

[ Dodano: 2010-07-05, 17:22 ]
Dla ułatwienia dodam że jechałem poniżej 50km Honda ruszyła ze świateł na tym odcinku nie zaszalała-monitoring wykazał że obaj mieliśmy zielone światło.Centrum Warszawy skrzyżowani Tamki i Topiel ja jechałem Tamką z górki.Ciekawe co się dzieje jak wali się przy dużej prędkości :shock:
  Temat: POGADUCHA
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244144

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-10, 22:49   Temat: POGADUCHA
Oczywiście a mamanel nawet jak będzie musiała zapłacić to dogodne raty np5PLN kwartalnie.Cóż czasy są ciężkie ;)
  Temat: POGADUCHA
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244144

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-10, 22:26   Temat: POGADUCHA
Oczywiście mieć wyrok sądu że mi mają oddać pieniądze nie jest równoznaczny z gotówką :mrgreen:
  Temat: POGADUCHA
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244144

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-10, 22:13   Temat: POGADUCHA
Jakie mają możliwości mają to ściągnąć oprócz straszenia oczywiście?Rozmawiajcie tylko pisemnie-pamięć potrafi być bardzo selektywna i zawodna.Odwlekajcie zapłacić zawsze zdążycie.W tej chwili to oni mają problem-Wy im wisicie pieniądze.
  Temat: POGADUCHA
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244144

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-09, 18:36   Temat: POGADUCHA
To ja byłem wtedy w środku-ja w pracy jestem non stop kolor dziś dostałem sms że już wrzesień mam zajęty :lol: Piwnice były zalane 70 cm głębokości niestety.
  Temat: POGADUCHA
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244144

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-09, 18:24   Temat: POGADUCHA
Byłem prawie o 12 pożniej się opalałem i póżniej symulator.Okazało się że na sam koniec zmienią również kąty naświetlań i muszą sprawdzić na symulatorze.
  Temat: POGADUCHA
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244144

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-09, 06:35   Temat: POGADUCHA
Mamanel jeszcze się zderzymy ;) Ja idę do gabinetu nr 40 :mrgreen: Trzymam kciuki :okok"
  Temat: POGADUCHA
jerzozwiesz@amorki.pl

Odpowiedzi: 1477
Wyświetleń: 244144

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-08, 12:00   Temat: POGADUCHA
Ta miarka której foto zamieściłem rano była ledwie widoczna teraz może już być pod wodą.Przed wyprawą na Florydę skontroluję to jeszcze.Woda cały czas się podnosi. :mrgreen:
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group