1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: biopsja płuca
joanna

Odpowiedzi: 46
Wyświetleń: 35767

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-10, 10:17   Temat: biopsja płuca
NILIF,
nie będę tu oceniać rozbieżności (tak na marginesie, po otrzymaniu diagnozy) pomiędzy Twoimi oczekiwaniami, a tym co od nas członków forum otrzymałeś, ale chce przytoczyć Tobie moją historię. Jeśli uznasz to za godne uwagi, to chwilę się zastanowisz nad swoją i Twojej córki sytuacją. W maju 2009 rozmawiałam z Profesorem Pulmonologiem (leczył Tatę ok. 2 lat ze zdiagnozowaną zmianą guzowatą w płucach) z bardzo dobrej warszwskiej kliniki, i to on zapewniał mnie, że mój Tata ma zrosty pogruźliczne i nie mam co się martwić, bo on będzie z tym żył jeszcze z 10 lat... Tata zmarł 25 października 2009 r. na NDRP. I wiem, że polegając na opinii tylko jednego ośrodka straciliśmy ok. 1,5 roku.
Mam nadzieję, że to u Ciebie się nie zdarzy i będziesz do późnej starości cieszył się doskonałtym zdrowiem. Uważam, iż trochę na wyrost oceniłeś nas Forumowiczów. Każdy z nas przeszedł swoją tragedię, więc nie dziw się, że tak reagujemy.
Jeszcze raz dużo zdrowia!!

pozdrawiam
Asia
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group