1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
joanna

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54601

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-04-01, 16:34   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
Długo nie mogłam zdobyć się na odwagę, aby wybrać się do Taty na cmentarz. I wyobraźcie sobie, że stało się coś jak dla mnie niesamowitego i ednocześnie przerażającego - spłonął grób taty. Musiałyśmy z siostrą tam pojechać posprzątać, zrobić wszystko od zera. Byłam tam naprawdę długo, trochę sobie "pogadaliśmy". Chcę wierzyć, że to On pomógł mi pokonać siebie...
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
joanna

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54601

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-12-22, 13:30   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
Dziękuję Wam wszystkim. Jainko ja też tak czuję i chciałabym się do Ciebie przytulić. Czuję to tulenie mimo braku kontaktu fizycznego (w tym cała magia przede wszystkim Ciebie, ale tez i tego forum). Wieczorem rozmawiałam z moim synem, który wysłuchał naprzytulał, pograł na gitarze, powspominał dziadka. Trochę popłakaliśmy, trochę się pośmialiśmy i jest mi lżej. Więc w święta powtórzymy.

pozdrawiam

Asia
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
joanna

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54601

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-12-21, 21:10   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
wiem, źe na wszystko potrzeba czasu a te święta mają szczególny urok. Takie rodzinne, a u nas właśnie odeszły dwie osoby, które wręcz kipiały miłością, w słowie i gestach. Kiedy chłopaki odchodzili najtrudniejsze sprawy chciałam brać na barki. Chciałam być dzielna, teraz gdy coś we mnie pękło mazgaję sie jak dzieciak. Drugi raz nie dałabym rady i to mnie wkurza najbardziej, plus pytania czy w taty chorobie nic mi nie umknęło
  Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
joanna

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 54601

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-12-21, 16:21   Temat: Jak żyć dalej gdy ukochany zasnął na wieki
Poczytałam dziś ten wątek... Wydawało mi się już, że czas trochę podleczył rany po stracie Taty, ale chyba tak nie jest. Staram się nie chodzić na cmentarz , chyba, że wydarzy się coś szczególnego, co mnie tam kieruje. Cały czas zastanawiam się czy aby napewno zrobiłam wszystko by jemu pomóc. Do ostatniej chwili z nim byłam, gdy już odchodził we czworo (jego dzieci) trzymaliśmy go za ręce i mówiliśmy, że Piotruś (zmarły wnuk) wyciąga do niego rączki na powitanie. Tylko czy to Jemu pomogło???

pozdrawiam
Asia
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group