1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
joanna

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 47665

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-02-05, 16:50   Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
Renbaz,

wykorzystaj te chwile jak najlepiej.

pozdr.
Asia
  Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
joanna

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 47665

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-20, 13:24   Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
My w COI kopiowaliśmy wyniki, i nigdy nie było z tym problemu. Więc póki nie sprawdzisz... Co więcej nasz lekarz twierdził, iż nie ma ludzi nieomylnych i wręcz wskazane są konsultacje u innego specjalisty.
pozdrawiam
Asia
  Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
joanna

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 47665

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-06, 23:23   Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
:uuu: :uuu:

Pisałam na telefonie i tylko tyle zostało... ach ta technika. Mój Tata na zmianę guzowatą w płucu leczył się na Szaserów już od 2007 roku. Jeszcze w maju tego roku prof XXX zapewniał mnie, że te zmiany nigdy się nie uzłośliwią i Tato będzie żył i żył... Co z tego wyszło możesz przeczytać w moim wątku. Czytając wypowiedzi speców w tej dziedzinie mogę ci tylko zaproponować z własnego doświadczenia abyście walczyli do końca jednocześnie szanując wolę Ojca. Tacy ludzie są bardzo przerażeni sytuacją w jakiej się znaleźli, więc ile tylko można to Wy jako rodzina zdejmijcie choremu z barków.

pozdrawiam

Asia
P.S. Jeśli chodzi o lekarza prowadzącego z COI w W-wie to nie ma słów aby mu podziękować za troskę. On był dla nas do ostatnich chwil zarówno onkologiem, jak i dla mnie samej psychologiem. Pomógł przejść przez najgorsze momenty choroby.
  Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
joanna

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 47665

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-06, 14:45   Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
Jednak niezależnie od miejsca wpadki się zdarzają. Chyba trzeba do lekarzy podejść przez pryzmat rzemieślnika - są lepsi i gorsi. I w zależności na kogo trafisz takie będzie twoje leczenie. Głęboko wierzę, że chemioterapia przyniesie dobre efekty. Skoro Tata chce powalczyć to już dużo. Przebieg choroby jest naprawdę bardzo indywidualną sprawą.

pozdrawiam
Asia
  Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
joanna

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 47665

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-06, 10:10   Temat: Mnogie cienie okrągłe - meta.
Witaj Renbaz
mam jedno pytanie: jesteś z W-wy gdzie Twój tata był rok temu diagnozowany? Wiele mi to przypomina...

pozdrawiam

Asia
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group