1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: gdy pojawia sie przerzuty...
jogi45

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 28201

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-04-20, 00:41   Temat: gdy pojawia sie przerzuty...
A ta panienka-sekretarka która idąc na łatwiznę zrobiła taki wypis jeszcze tam pracuje? Powiedzieć że to niemoralne to mało. (A więc mój wynik histo mógł być pomyłką) Miałam równie dziwną sytuację jak "panienka z okienka" zamiast na pet zrobiła mi termin na rezonans i kosztowało to mnie podróż, pieniądze i przede wszystkim czas który jest dla mnie tak ważny.
Coraz gorzej z moją psychą. Nie chcę już rozmawiać z bliskimi o tym co przeżywam czekając bo wydaje mi się że powinni wiedzieć ale oni zapominają. Dziś byłam zapytana czy pojade w przyszłym tygodniu na dwa dni do Świnoujścia więc odpowiedziałam ze złością "a skąd mogę to już dzisiaj wiedzieć!! Czasem jak wybucham złością na tego typu pytania i widzę zaskoczenie moim zachowaniem mówię że mam prawo tak się zachowywać ale czy rzeczywiście mam?
Ktoś na forum pytał czy jest hipochondrykiem przypisując każdą dolegliwość rakowi. Też to mam. Boli mnie dzisiaj w lewym boku jak głęboko oddycham (wątroba? Sledziona) normalnie pomyślałabym że źle ułożyłam sie w łóżku w nocy albo coś takiego i wcale bym o tym nie myślała a już napewno nie mówiłabym o tym a dziś powiedziałam prawie wszystkim niby mimochodem. Otrzymałam jedyną możliwą odpowiedź - weź coś przeciwbulowego. To wszysto przez to czekanie.
Mral - oczywiście nie poprzestanę na komisji onkologicznej. Pójdę prywatnie z kompletem dotychczasowych wyników po komisji żeby usłyszeć czy to co wymyślili jest jedynie słuszne czy są jeszcze inne pomysły.
  Temat: gdy pojawia sie przerzuty...
jogi45

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 28201

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2009-04-18, 12:58   Temat: gdy pojawia sie przerzuty...
A co zrobić jak się nie wie? Czekam na wyniki Pet i na komisję onkologiczną. Potem znów będę czekać na ich decyzję. Jeśli jestem chora chcę to wiedzieć NATYCHMIAST i nauczę się z tym żyć, nie boję się. A jeśli stwierdzą że jestem zdrowa to czy kiedykolwiek w to uwierzę. Nie chcę się powtarzać ale tylko pierwsze badanie histo wykazało przerzut.Teraz szukają ogniska pierwotnego. A może to nie był mój wycinek? dlatego w jednej z moich wypowiedzi powiedziałam że wolałabym być chora a chodziło przecież tylko o to ,że CHCĘ JUŻ WIEDZIEĆ. Staram się żyć normalnie ale nie wychodzi. a przecież nie jestem nienormalna. Chyba wiekszość chciałaby wiedzieć 'co jest grane".
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group