1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak długo
jolapol

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 17896

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-02-11, 19:23   Temat: Jak długo
betsi, brawo. Szukaj pomocy. W poradniach psychologiczno-pedagogicznych są psycholodzy ,którzy nie zajmują się tylko sprawami szkolnymi.

[ Dodano: 2015-02-11, 19:24 ]
myślę o dziecku, oczywiśie

[ Dodano: 2015-02-11, 19:33 ]
Wydaje mi się , że pomocy możesz szukać nie tylko w ramach NFZ. w Bielsku- Białej na przykład działa bezpłatnie poradnia rodzinna w Środowiskowym Centrum Pomocy Rodzinie. Musisz poszukać w Internecie albo zapytać w przychodni.

Siły życzę i wiary w jutrzejszy dzień. Ściskam ciepło.
  Temat: Jak długo
jolapol

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 17896

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-02-11, 11:33   Temat: Jak długo
nie rób uników! Wiem ,że wizyta/-y nie sa przyjemne, zwł. na początku, kiedy trzeba uczciwie o sobie opowiedzieć. Mnie krępował płacz, który wisiał mi na "końcu nosa". Wydawało mi się, że to wstyd...az kiedyś okazało się, że ok.70% moich znajomych ma lub miało epizod z psychologiem. Kiedy chodziłam, wydawało mi się , ze to się wlecze, że nic nie zmieniam, ale poł roku dało mi dużo. przede wszystkim świadomość, że nie musze być najlepsza, najsilniejsza, naj ,naj, naj. i wiem, że gdyby mi znów spadła samoocena, wiara w siły lub przytłoczyło życie-idę i nie zastanawiam się. Mało- psychiatra jest lekarzem! Może wyleczyć ci duszę. A tobie też radzę, bo w którymś momencie ciało ci się zbuntuje- ja przestalam czuć ręce i nogi- zwykle gdy prowadziłam samochód. Miałam ataki duszności, totalna panika...i ciągle jadlam. .. no i ból głowy... okropność. Poszukaj, naprawdę można znaleźć pomoc np. w poradni zdrowia psychicznego .Ratuj siebie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group