1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak to wytrzymać
jolapol

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104764

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-10-03, 16:29   Temat: Jak to wytrzymać
Wyrazy współczucia.
Mam nadzieję, że widzisz sama, jak dzielnie i właściwie zachowywałaś się w ostatnich dniach.
  Temat: Jak to wytrzymać
jolapol

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104764

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-09-30, 21:56   Temat: Jak to wytrzymać
z tą gromnicą różnie bywa. Moja mama w agonii skupiła wzrok na świecy, wystraszyła się, zerwała, zaczęła machać rękoma. Wystraszyła się. I dziś i wtedy odniosłam wrażenie , że przerwałam mamie odchodzenie.
jeśli decydujesz się na zapalenie gromnicy , postaw ją tak , by mama nie widziała. Bo wola życia Twojej mamy jest wielka. Pozdrawiam.
  Temat: Jak to wytrzymać
jolapol

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104764

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-09-30, 21:42   Temat: Jak to wytrzymać
może mama na kogoś czeka? jest ktoś , z kim może chciałyby się pożegnać ?
Jest możliwe , ze ma jakąś sprawę , która może jej ciążyć?
U mnie wyglądało to tak , jakby mama czekała na swojego brata. Odeszła po jego wizycie.

[ Dodano: 2015-09-30, 21:44 ]
przepraszam , już pisałaś o tym . Nie doczytałam postów do końca. Zareagowałam na posthttp://www.forum-onko...p=258751#258751
  Temat: Jak to wytrzymać
jolapol

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104764

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-09-27, 20:06   Temat: Jak to wytrzymać
bierz te prochy, ucałuj dzieci i kładź się spać. Pewnie słaniasz się ze zmęczenia. zresetuj się , co ma być to będzie. Ja czekałam na koniec mamy 4 dni. Umarła, gdy pojechałam do domu . Miałam do siebie żal, ale dzieci nie widział mnie tydzień. Twoja rodzina też cię potrzebuje, mama wie ,że z nią jesteś caly czas, niekoniecznie fizycznie.
  Temat: Jak to wytrzymać
jolapol

Odpowiedzi: 354
Wyświetleń: 104764

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2015-09-22, 15:58   Temat: Jak to wytrzymać
BEATASO napisał/a:
siedzę z moją Darią i rozmawiamy i planujemy co kiedyś zrobimy

tak rób. Dużo rozmawiaj, bądź . Uspokajaj, że to nie babcia, to choroba.
Jesteś oddaną córką, to emanuje z każdego postu, a że myślisz o końcu cierpienia- każdy z nas na pewnym etapie modli się /będzie modlił o odejście chorego bez bólu. Przerabiałam to i teraz myślę, że to najwyższe oddanie choremu. Ty i tak przeżyjesz żałobę, a teraz po prostu pragniesz mamie ulżyć. Nawet , jeśli oznacza to kres życia.
ściskam ciepło.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group