1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 12
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mamanel - komentarze
jusia

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 36685

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-12-15, 22:22   Temat: Mamanel - komentarze
mamanel, ,bardzo się ciesze z dobrego wyniku,-choroba odpuściła,bo co innego mogła zdziałać z taką zawodniczką :-D .
Ja prawko zdałam teraz w kwietniu(za drugim podejściem,za pierwszym miasto oblałam :oops: )-i zwłaszcza teraz jak trzeba z tatą po lekarzach jeździć to przydaje się ogromnie.
Tym ,że w końcu zdecydowałam się iść na prawko,najbardziej był zachwycony mąż ;)
  Temat: Mamanel - komentarze
jusia

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 36685

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-11-20, 20:50   Temat: Mamanel - komentarze
mamanel napisał/a:
W każdym razie uspokoiłam się, myślę że będzie dobrze.

Podejrzewam jak bardzo musiałaś sie denerwować i pewnie tak do końca jeszcze się nie uspokoiłaś.
Oczywiście,że będzie bardzo dobrze,nie może być inaczej!
Pozdrawiam!
  Temat: Mamanel - komentarze
jusia

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 36685

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-11-03, 13:30   Temat: Mamanel - komentarze
Mamanel,ogromny strach o zdrowie dziecka,jest jak najbardziej naturalny u kochających mamusiek :) ,zwłaszcza jak już się ma przykre doświadczenia zdrowotne.
Ale jeszcze raz podkreślam,że jestem pewna,tak jak inni,że Twoja córeczka jest zdrowiuśka!
  Temat: Mamanel - komentarze
jusia

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 36685

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-11-02, 21:34   Temat: Mamanel - komentarze
Mamanel,niestety nie mogę pomóc jeśli chodzi o guzek ale mam sposób co zrobić ,aby można było w spokoju przeprowadzić badanie.
Córeczka miała 1,5roczku jak dostała dziwne objawy(cuchnące wymioty,napady złości i częsty płacz,a nawet histeria).Po jakimś czasie,po dłuższej obserwacji,także psychologicznej dostaliśmy skierowanie do szpitala.
Miała wiele badań-usg,badanie dna oka,cewnikowanie,gastroskopię,parę razy pobieraną krew i także eeg głowy na którym dziecko musi leżeć nieruchomo-co w takim wieku graniczy z cudem :-D .
Lekarka poradziła, abym w dzień badania obudziła córeczkę o 4 rano i za nic nie pozwalała zasnąć już.Szczerze mówiąc,to męczarnia była straszna,bo to nie jest łatwe,ale podziałało idealnie.Badanie było dopiero koło11 godziny,bo przed eeg jeszcze inne były robione.Ale księżniczka zasnęła natychmiast po wejściu do gabinetu i było jej obojetne co przy niej jest robione.
Po tym wszystkim okazało się ,że to silna alergia pokarmowa,która porobiła już trochę złego w brzuszku.Dopiero teraz po ciągłej diecie(po3latach),testy wyszły super i pomalutku będziemy wprowadzać "normale" jedzonko.
Jestem pewna,że Twoja córeczka jest i będzie zdrowa!
Wybacz ,że się rozpisałam ;)
Pozdrawiam
  Temat: Mamanel - komentarze
jusia

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 36685

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-11-02, 12:42   Temat: Mamanel - komentarze
mamanel napisał/a:
na następną wizytę zaprasza mnie za 6 miesięcy a nie za 3.

Mamanel,to rozumiem,że jest lepiej niż by przypuszczano!! :-D
mamanel napisał/a:
który mnie operował i ten kazał się pokazać za 3 miesiące u siebie.

Idź ,idź kontroli nigdy zbyt dużo!Ważne,że wszystko zmierza w dobrym kierunku!

[ Dodano: 2009-11-02, 12:48 ]
mamanel napisał/a:

Jak tak dalej pójdzie to pomyślę o drugim dziecku ;)


Życzę tego z całego serducha!
  Temat: Mamanel - komentarze
jusia

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 36685

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-10-02, 15:37   Temat: Mamanel - komentarze
Bardzo piękna wiadomość,że scyntografia wyszła dobrze!! :-D
  Temat: Mamanel - komentarze
jusia

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 36685

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-09-28, 20:45   Temat: Mamanel - komentarze
mamanel napisał/a:
W czwartek mam scyntygrafię kości.

mamanel napisał/a:
:" W miednicy mniejszej po str. prawej - miedzy t. biodrową a macicą - hypoec - dł 35 mm?

Mamanel,trzymam kciuki,żeby wszystko było dobrze!

Cytat:
Zaczynam się sypać. Ze stresu, ze zmęczenia

Strasznie Ci współczuję...
Niestety nie potrafię pomóc w takich chwilach.
Ja jestem "po drugiej stronie" i wiem ,że my zdrowi nawet nie wyobrażamy sobie jakie emocje Wami targają.
Ale trzymaj się kochana,nie wolno się poddawać temu wstręciuchowi!
Dasz radę!
Pozdrawiam gorąco!!!
  Temat: Mamanel - komentarze
jusia

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 36685

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-09-24, 09:47   Temat: Mamanel - komentarze
mamanel napisał/a:
Kontrolne USG wyszło świetnie za to:
"W kontrolnym badaniu USG obserwowane węzły chłonne nie mają już cech podejrzanych o procesy przerzutowe. Wszystkie są wrzecionowate i mniejsze niż poprzednio. Ich hiperechogeniczne, wąskie wnęki mają prawidłowe naczynia i nie wykazują wzmożonego przepływu krwi.
Największy z nich ma obecnie 10x4 mm"


Jeśli jeszcze scyntygrafia wyjdzie dobrze to będę skakać z radości.



Cudownie!!!!!!!!
Daj znać kiedy zaczynamy skakać :)
  Temat: Mamanel - komentarze
jusia

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 36685

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-09-05, 15:02   Temat: Mamanel - komentarze
mamanel napisał/a:
Nic mnie nie boli samo z siebie, więc liczę na dobry wynik.

Nie ma innej możliwości!Musi tak być!

mamanel napisał/a:
A jeśli chodzi o urządzanie się - to jest w toku - nie mamy drzwi wewnętrznych i śpimy na dmuchanym materacu, ciągle jeździmy po coś do IKEI - nawet ma to swój urok

Jak ja Ci tego zazdroszczę!
Też mamy w planach zmienić mieszkanie na przytulny domek, ale obecnie ze względu na taty chorobę odłożyliśmy te marzenia w czasie...
  Temat: Mamanel - komentarze
jusia

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 36685

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-06-28, 19:53   Temat: Mamanel - komentarze
mamanel napisał/a:
Mam ogromną nadzieję, że leczenie będzie skuteczne i nie będzie wznowy.

Trzymam kciuki ,aby tak było!!!
  Temat: Mamanel - komentarze
jusia

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 36685

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-06-22, 20:19   Temat: Mamanel - komentarze
Mamanel,nadal trzymam kciuki!Dasz radę!!
  Temat: Mamanel - komentarze
jusia

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 36685

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-06-15, 21:15   Temat: Mamanel - komentarze
Mamanel,tak mi przykro,ale wytrzymaj jeszcze tylko troszkę.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group