1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi - nawrót i przerzuty do płuc
kai

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 37615

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-28, 11:54   Temat: Rak piersi - nawrót i przerzuty do płuc
Agajne bardzo bardzo mi przykro.. :-[
  Temat: Rak piersi - nawrót i przerzuty do płuc
kai

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 37615

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-21, 17:52   Temat: Rak piersi - nawrót i przerzuty do płuc
Agajne bądźcie przy mamie jak najczęściej, to okrutnie przykre co piszesz, samopoczucie mamy wynika na pewno w przeważającej części z leków Czy mama jest dalej pod opieką onkologa? Czy zastąpiono czymś chemię? Konsultujcie się, nie poprzestawajcie na tym by niczego nie żałować.. czy mamusia nie może być pod opieką hospicjum w domu? :-(
Kontrolujcie też podawanie leków przeciwbólowych w szczególności morfiny by nie robić tego gdy nie jest to potrzebne,jeśli nawet przez jeden dzień mama nie będzie odczuwała bólu, ale trudno to dostrzec gdy morfina jest podawana 'taśmowo'..widziałam takie zdarzenia..a nie zawsze jest to konieczne codziennie,mam nadzieje,ze mama nie jest w takim stanie by to tego wymagalo No i przede wszystkim uśmiech przy mamie,normalna rozmowa,żadnych smutków, to bardzo ważne zmienia nastawienie chorego i daje mu atmosferę tego,że jest dobrze..
Pozdrawiam serdecznie i bardzo współczuję
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group